2733
2734
عنوان

چادریا بیاین از حس و حالتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 66 پست

اصلا راضی نیستم و در آینده یک جور حجاب نزدیک به مسلمنان کشور های دیگه انتخاب می کنم مثل زن های مسلمان شرقی یا چیزی. چادر نماد گذشته های دوره، زمان قاجار. اصلا خوشم نمی یاد. منظورم حجاب نیست بلکه حجاب نوع ایرانیه. ایرانی بدبخت حتی از لحاظ اسلامی هم از کشور های دیگه عقبه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدل چادرتون رو عوض کنید من صدفی دارم خییلی راحتم فقط نکته ای داره اینکه نباید اونم سایز خیلی کوچکش ر ...

من یکم تپلم چادرخیلی تپل ترم میکنه 

نمیدونم اینده شایدبزارم 

البته من روپوشم میزاشتم 

مدل چادرتون رو عوض کنید من صدفی دارم خییلی راحتم فقط نکته ای داره اینکه نباید اونم سایز خیلی کوچکش ر ...

من یکم تپلم چادرخیلی تپل ترم میکنه 

نمیدونم اینده شایدبزارم 

البته من روپوشم میزاشتم 

2728

من ۹ سال و ۲ ماه و ۲۴ روزه چادری ام برگردم به ۹ سال پیش بازم انتخابش میکنم خب بدون چادر خیلی راحت تره ولی من با تمام سختی هاش دوسش دارم 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
2740
منم از جمعه ای که عید قربان بود چادری شدم. در واقع سه روزه. خودم انتخاب کردم    

ای جان چجوری انتخاب کردی ؟ کسی بهت ایراد نگرفت؟

آمدم ای شاه پناهم بده ، خط امانی ز گناهم بده...💚 یا امام رضا(ع) 
منم همینطورم ولی خیلی بهتر و راحتم 

من چادروخیلی دوست دارم 

من نیروی خاصی دارم 

اگه بخوام ایندموبا این نیروانتخاب کنم باید چادربزارم واشتباهاتموجبران کنم یکی بایدباشه تاراه درستونشونم بده 

فعلاکه سرم پرازسوالای بی جوابه

ای جان چجوری انتخاب کردی ؟ کسی بهت ایراد نگرفت؟

حتی اگه ایراد بگیرن دیگه برام مهم نیست. الان یک ساله که توو فکرش بودم. به نظرم به آدم احساس امنیت میده و اگه خوشگل و مرتب پوشیده بشه، وقار و زنانگی هم داره

تا تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاقات زندگیم افتادن. ❤
من قبل ازدواجم  خیلی ازاد بودم ولی بعد نامزدیم به خاطر  شوهرم  چادری  شدم  ...

خونوادت گیر ندادن چرا چادری شدی؟ بعد خودت دلت واسه قبل ازدواجت تنگ نمی شد؟

حتی اگه ایراد بگیرن دیگه برام مهم نیست. الان یک ساله که توو فکرش بودم. به نظرم به آدم احساس امنیت می ...

من مثل تو پارسال با شوق و ذوق رفتم‌خریدم دعوایی شد تو خونه....از ترس اینکه مامانم سکته نکنه دیگه میترسم‌اسمشم‌بیارم...اما همش‌تو فکرمه ،اینکه شاید ازدواج کنم‌انتخابش کنم

من چادروخیلی دوست دارم  من نیروی خاصی دارم  اگه بخوام ایندموبا این نیروانتخاب کنم باید چ ...

بهتره هرچه زودتر جوابش رو پیدا کنین چون ما بدنیا اومدیم تا زودتر به خدا برسیم این مهم تر از هر چیز دیگه ایه

2706