2737
2739

ازدست دخترافرض کنیدامروزتوپیج یه خانمی بودم خیلیم باکلاس وپولداره وحتی تحصیلکرده وای فرض کنیدپانصدتادختربافن پیج های شوهرش باعکس شوهرش توکامنتهاپیام داده بودن وکلی تعریف وتمجیدوفضولی وحتی توپیج شوهرش رفتم دیدم همش قربونت برم فدات بشم به شوهره😳😳چطورمیشه یامثلا😘ازاینایاازاین ایموجی لبها😣😣🤯چطورتحمل میکنن واسم سواله؟؟؟حساس نیستن بهشون برنمیخوره دخترک توپیجش زده عشقم فلانی بابافلانی زن داره ولش کنیدطرفداری اصول داره خودم ازنوجوونی طرفداره شهاب حسینی بودم ولی خدایی فن بودنوعاشقتموبمیرم برات🙈عمرابخدازنشم دوست دارم ولی هیچوقت لایکشم نکردم فقطططط طرفدارشم ازهرطرف نجیب ودرست حسابیه..اینابازنهاشون چطورتامیکنن وقتی میرن جایی همش دختراجلف امروزی اونم امروزی🤐😏😏جیغ وهوراعکس امضااااوقربون صدقه میرن شمابودین چه میکردین من بشدت آدم حساسیم واگه حتی یه خواستگارم گفت دختری اومده خونمون مامانم گفته بگیرمش واسش گفتم نه انتخاب خودم داشتم سکته میکردم😥😥😥😥😢😢چراااا

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت

اقایونی که زیاد بهشون توجه میشه اغنا میشن و اهمیت نمیدن

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خاطر اینکه بزرگ فکر میکنن

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

یکی از اشناهای ما همسرش بازیگر بود که خیلی سال پیش جدا شدن و معروفم بود. دهنش سرویس شد رسما😂 هیچ جا باهم نمیرفتن، مهمونی، رستوران فقط با جمع های دوستای شوهرش مجبور بود باشه واقعا زندگی نداشتن و اخرم طلاق گرفتن با کلی ناراحتی و دلخوری

2740
منم تحمل ندارم ترجیع میدم ی زندگی بی حاشیه و دور از اجتماع داشته باشم 

واقعا منم دلم ارامش میخواد..واسه همین هیچوقت عکس تو فضای مجازی نمیذارم...ولی دیدم که بخاطر یه بستنی که شوهرشون خریده استوری میکنن و قربون صدقه هم میرن

اگر شوهرت حد و حدود رو رعایت کنه ، اونا فقط چندتا کامنتن ولاغیر

برادرشوهر سابق من معروف بود

انقد بدش میومد ازین کارای دخترا

میگفت چیه این چیپ بازیا؟

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

دیگه بی جنبه ها تا کجا رفته بودن که شهاب حسینی آخرش عصبانی شد به حرف اومد

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2706