2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من ک اصلا راضی نیستم بچه هام با پرستار بزرگ بشن

پرستار کمک دست آدم تا جایی ک از آب گل دربیان راحت بشی قرار نیست ک کلا اون بزرگ کنه بجایی کمک مادر خواهر و مادر شوهر به نفر دیگه میاد کمک آدم تازه بدون منت ک من برات بچه نگهداشتم

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2731
معلومه خیلی ذوق داری یکمشو به منم بده😟

همین اولی رو بزور باردار شدم بعد دوتا سقط 😞 بخاطر همین ذوق زیاد دارم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

منم دوقلو پسر دارم👬

میرن کلاس دوم👩‍👦‍👦

خیلی خوبه 🥰🥰

یهو راحت شدم🙃

البته سختی هاش کشیدم 😫😫

الان‌خیلی به هم وابسته  ان👥

اصلا هم‌نمیشه جداشون کرد🤔🤔

حتی یک لحظه نمیتونن از هم جدا حتی بخوابن🤦‍♂️

حتی تو کلاس معلم‌شون ی مدت از هم جداشون کرد‌چون باهم حرف میزدن  بعد یک‌ماه التماس من  رو میکردن بگو ما رو بزاره پیش هم🙏🙏🙏🙏🙏🙏

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
منم دوقلو پسر دارم👬 میرن کلاس دوم👩‍👦‍👦 خیلی خوبه 🥰🥰 یهو راحت شدم🙃 البته سختی هاش کشیدم 😫 ...

میشه برای شماهم درخواست دوستی بدم همه رو کمک کنیم

ی دوقلو دارم به اسم آرین و آریا❤️
به سلامتی و دل خوش عزیزم نمیدونم چرا دلم اصلا بچه نمیخواد😭😭😭😭😭😭😭😭

عزیزم هروقت دلت خواست بیار منم دلم یمدت اصلا نمیخواست ولی الان میخواد دیگه جایی خالیش حس میشه تو خونه امون 

میشه برای شماهم درخواست دوستی بدم همه رو کمک کنیم

اره عزیزم .خوشحال میشم بتونم کمک کنم

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
عزیزم هروقت دلت خواست بیار منم دلم یمدت اصلا نمیخواست ولی الان میخواد دیگه جایی خالیش حس میشه تو خون ...

آخه ۴سال گذشته

هیچ امیدی به زندگی نیس

گرونی تورم بیکاری بی پولی

دوس ندارم بیاد عذابای منو بکشه😭😭ولی حرف مردمو چ کنم

2706