2737
2739
عنوان

یه چیز لگم بهم نخندینا😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1108 بازدید | 39 پست
انشاالله به حق امام زمان هر کی بچه میخواد دامنش سبز بشه و نی نی اش رو بغل کنه .

مرسی واسه دعای قشنگت مهربون😘

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله ماه بعد دامنت سبز بشه🌺 واسه منم دعا کن به راحتی باردار شم😶

ان شالله تو هم راحت بارداربشی یه نی نی سالم و خوشگل....زایمانم الان نیس ماه اول بارداری ام ولی خیلی بدهی داریم خیلی ان شالله تا زایمانم پول جور بشه

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2731
ان شالله تو هم راحت بارداربشی یه نی نی سالم و خوشگل....زایمانم الان نیس ماه اول بارداری ام ولی خیلی ...

عزیزم طبیعی که خیلی راحته 

حالا انشالله پول سزارین ت جور شه

من سن بارداریم زیاد بود گفتن فقط کورتاژ

ولی طبیعی دفع شد فک کن من تو بیمارستان با خانمایی که میخواستن زایمان کنن قدم میزدم دهانه رحمم باز شه....یه هفته درگیرش بودم تا دفع شد پرستارا میگفتن درد زایمانه باید تحمل کنی😔

ولی قابل تحمل بود دردش....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
منتظر تاپیک بارداری ات هستم .به امید خدا

انشالله عزیزم😍

عزیزم طبیعی که خیلی راحته  حالا انشالله پول سزارین ت جور شه من سن بارداریم زیاد بود گفتن فقط ...

بارداری اولم خیلی دربو داغون شدم خیلی طبیعی اوردم تا ۲سال فقط درمان میکردم همه جامو مقعدم جررررررخورده بود همش میرفتم طب سنتی و....کمردرد سیاتیک هزار جور درد ومرض.....بعداز زایمان که اومدم خونه دندونای جلوییم از جیغ و داد و نمیدونم چی ریز ریز شده بودن زیکزاکی...

بارداری اولم خیلی دربو داغون شدم خیلی طبیعی اوردم تا ۲سال فقط درمان میکردم همه جامو مقعدم جررررررخور ...

الهی چقد درد و سختی کشیدی😔

خدا کنه پول جور شه واسه سزارین ت🌺

2740
الهی چقد درد و سختی کشیدی😔 خدا کنه پول جور شه واسه سزارین ت🌺

ترس اون روزا هنوز تو وجودمه ولی خدا بزرگه....ممنون دعام کردی...ان شالله هرچه زودتر به خواسته های دلت برسی .آمین یارب العالمین

ترس اون روزا هنوز تو وجودمه ولی خدا بزرگه....ممنون دعام کردی...ان شالله هرچه زودتر به خواسته های دلت ...

مرسی عزیزم

انشالله تو هم به ارزوهات برسی🌺