2703
2553
عنوان

یه چیز لگم بهم نخندینا😶

1099 بازدید | 39 پست

من هروقت تاپیک زدم که واسم دعا کنید حاجت گرفتم😍واسه قبولی شوهرم تو ازمونش،زایمان بعضی از کاربرا،حتی برای باردار شدنم☺

ولی روزی که رفتم سونو nt گفتم صلوات بفرستید بچم سالم باشه،خدا شاهده ۳نفر لایک کردن دونفرم نظر دادن😔خلاصه وقتی سونو دادم گفتن رشد جنین متوقف شده😔

فرداشم  بچم سقط شد😭

دعاهاتون معجزه میکنه باور کنید☺😊💔💔💔

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

میشه برای تعیین رشته موفق منم دعا کنید دعا کنید رشته ای برم پشیمون نشم ممنون

اینقدر بهم توهین نکنین من اهل دعوا نیستم برو عقده ات را سر یک احمق خالی کن۹/۹/۹۹در حال درس خوندن در مدرسه تیزهوشان هستم😁و بهترین دانش اموز مدرسه میشم راستی من را دانکی یا خر صدا نکنیم ممنون ناراحت میشم                                                 15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  کامنت نذاره توهین نکن مگه مجبوری داداش راستی خانواده ام راضی هستن بع توچه من هستم نصیحت نده میدونم چرا توهین میکنی چون عقده ای هستی و چون همسن من ازادی نداشتی الان به من حسودی میکنی داداش مجبورم اینطوری بگم بعضیا ها فقط زبان فحش را میفهمن حالا یک عده میان میگن من بهم بر خورد داداش من منظورم اونهایی که توهین میکنن پس سکوت متشکرم توهین و فضولی نکنین اگه ریپلایت فخش داره پس نفرست داداس          
2706