2737
2734

امروز ی مقدار گوشت گذاشته بودم برا ناهار من چون دیرپز بود با آب و سیر و پیاز و ادویه گذاشتم یک ساعت و نیم دو ساعت پخت

دیدم خوب نپخته برا ناهار ی چیز دیگه درست کردم

من موندم و گوشت نیمه پخت

امشب اومدم با چند حبه سیر چرخش کردم یه دونه پیاز ی دونه سیب زمینی رنده کردم و آبگیری کردم قاطی گوشت کردم فلفل سیاه و قرمز و زردچوبه و سماق و نمک و نصف تخم مرغ رو بهش زدم و قاطی کردم توی روغن سرخشون کردم

به جرات میگم تا حالا اینجوری نپخته بودم برام مزه کباب لقمه رو میداد..آخه من سالهاست بخاطر اون جریان نه همبرگر نه سوسیس ن کالباس هیچکدوم نخوردم.امشب مزه همبر رو حس کردم ان شاالله کالباس و سوسیسم حس میکنم و البته پاک🥰

اینم تجربه من😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در واقع تجربه ام این بود ک گوشت پخته خیلی خیلی خوشمزه تر از نپخته هست برا کتلت.

اگر سیب زمینی و ... نزده بودی تقریبا میشد بریون اصفهان 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2731
2738
اونم گوشتو از قبل میپزن؟؟؟

آره 

گوشت و دنبه رو با پیاز میپزن

بعد چرخ میکنن

بعد توی ماهیتابه کوچیک  (اندازه یک دونه همبرگر) روی حرارت زیاد میگیرن 

ولی دیگه پیاز و سیب زمینی و سیر و .... نداره 

محشر هست 

وای دلم خواست 

کرونا تموم شه من کلی سفر و کلی خوراکی بیرون به خودم بدهکارم 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
نه خورشت براى شامى گوشت چرخ كرده ميريزم يا مرغ پخته اسياب شده انصافا با مرغ پخته خيلى خوشمزه ميشه ...

آذری ها هم کباب لپه دارن 

نمیدونم همون مدل شمالی هست یا نه 

ولی اینم گوشت هست و لپه انصافا خوب هم پوک و لذیذ میشه من مادر همسرم پختن اونجا خوردم 

2706