2733
2739
عنوان

رابطه ی مجدد،بیاین مشورت💕

291 بازدید | 27 پست

سلام💕

من و دوست پسر سابقم ۵ ماهی میشه کات کردیم بعد ۳ سال به دلایل مسخره میگفت دوس ندارم دانشگاه بری و قرار نمیای و اینا...

یه مدت با یه آقایی به عنوان مشاور حرف میزدم ازم خوشش اومده خودشم دانشگاه تهران رشته خوبی میخونه و تعصبای بیجای عشق سابقمو نداره

از یه طرف خب هنوز دلم واسش تنگ میشه با رل زدن از سرم میفته؟

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به خودت داره 

نمیدونم از مجدد عاشق شدن میترسم ولی دلمم میگیره بعضی وقتا

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
2731
2738

آره از سرت میوفته به شرطی که واقعا وقت بذاری برای شناخت این آدم جدید نه اینکه توقع داشته باشی از همون اول مثل عشق قدیمت باهات باشه 

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡

به نظرم اره 

ولی بدم میاد از این ادمای سو استفاده گر 

منم یه دفعه واسه مشکلم به یه مشاوری زنگ زدم 

از پشت تلفن از صدام خوشش اومده بود 

بعد اصلا به مشکل من که توجه نمیکرد 

شمارمم داشت هی زنگ میزد 

هی در مورد خودم و خانوادم میپرسید اخرشم گفت میشه رل بزنیم؟ 

اشغال😒😒😒😒😒

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
چ زود جاشو دادی ب یکی دیگه.

عزیزم ۵ ماه زوده؟ هنوز مرددم 

خودش کمتر از یه ماه کسیو جایگزینم کرد خیلی دوره های سختیو گذروندم ولی هنوز دلم براش تنگ میشه بعضی وقتا

ی پسر واسه تو تعیین تکلیف کنه ک دانشگاه نری؟!چ چیزا...بیخیال بابا اینو 

یکی داشته باش ک ب پیشرفتت کمک کنه 

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
اگه دلت واسه گیر دادن و تعصب بیجاشم تنگ شده،برگرد سمتش

برگشتم گفت"من زندگیم و مسیر زندگیمو پیدا کردم"

به نظرم اره  ولی بدم میاد از این ادمای سو استفاده گر  منم یه دفعه واسه مشکلم به یه مشاور ...

منم همچین حسی دارم بهش😐

چند هفته کلا جوابشو ندادم ولی از یه لحاظایی خیلی خوبه 

به درس اهمیت میده و کتاب میخونه

ولی خببب جدا نمیدونم چرا فکر اینکه جاشو به کسی بدم برام سخته هنوز

2706