2737
2739

من ریزش موی شدید دارم. بطوری که در عرض دو سال گذشته موهام یک پنجم شده. دو ساله دارم قرص میخورم. امپول میزنم. بهترین دکترهای طب سنتی رفتم. بهترین دکترهای طب مدرن رفتم. 

اینقدر قرص خوردم که کلیه هام تیر میکشه. اولش رفتم پیش یه دکتر که نه گذاشت و نه برداشت و کلی ماینوکسیدیل داد. بهم نساخت و صورتم پر از مو شد.  ماینو رو قطع کرد و کلی از موهام ریخت. پیش دکتر دیگه رفتم، داروهای فوق گرون داد و بی نتیجه. و ... 

شنبه رفتم پیش دکتر کشاورز. دست میکنه تو موهام میگه ببین دیگه نمیریزه. در حالی که  کلی مو اومد تو دستش. بهم میگه ببین رویش داری. درحالی که تو این سه ماهه که فاصله بین ویزیتها بوده موهام نصف شده. 

رفتم مزوتراپی . دکتر اینقدر تند تند انجام میده که در حین کار مقدار زیادی از مایع میریخت روی پیشونی و پوست سرم. 

رفتم سونوگرافی، دکتر میگه هیچ مشکلی نداره . بعد دو هفته رفتم سونوی دیگه دکتر گفت هم پلی کیستیکی و هم سنگ کلیه و صفرا داری. 

حالم از تمام دکترها بهم میخوره. در قبال بیمار ها بی مسئولیت اند. از در اتاق مطب که میری داخل، منتظرند که بری بیرون. باور کن اینقدر پاهاشونو تکون میدن و دستاشونو تکون میدن و منتظرن که بری تا مریض بعدی بیاد. 

دیگه بیخیال دکترها شدم. گفتم میریزه که بریزه به جهنم. 

اما هرگز حلالشون نمیکنم.

قزوینی؟

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثل من اکثرن تو فکر پولن فقط  عزیزم جوانه گندم ریزش موی منو خیلییی کم کرد میتونم بگم قطع کرد ا ...

به خدا رفتم دکتر . احمق بی شعور به من گفت روزی 150 تا طبیعیه. تو حمام تا 200 تا بریزه طبیعیه. منم به خیال اینکه طبیعیه ، دو سه ماهی بیخیال شدم. 

تو همون سه  ماه موهام نصف شد.

2738

حق داري عزيزم 

خدا نكنه كسي محتاج بشه 

البته دكتراي انگشت شماري خوبي هم هستند اما عموما تشخيص علت درد را نميدهند و داروي نامناسب وضع بيمار وخيمتر ميكنند 

خوراكت چطوريه؟ رژيم سخت نداشتي؟ كم خوني و يا فقر د و يا ويتامين ب 

اعصاب و حرص و جوش چطور؟

اگه پلی کیستیکی صد در صد از اونه دنبال چبز دیگه نباش

پلی کیستیک ع=هم رفتم طب سنتی. تا سه ماه دارو خوردم و بر طرف شد. دوباره سه ماه بعد برگشت!

طب مردین هم که هیچچی. فقط ویتامین و هورمون.

2706