2777
2789
عنوان

کار زشت مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 58 پست
احساس پوچی میکنم،احساس میکنم هیچی نشدم 

اتفاقا عزیزم خوب کردی درست رو ادامه دادی خیلی ها نمیتونن اینکار رو بکنن حرف بقیه هم در حد فهمشون هست شما زندگی خودت رو بکن و کارهایی که دوست داری انجام بده

همچیین احساسی نکن.مادرشوهرت یه ادم فقر فرهنگی که میخواد سواد نداشته ی خودشو بچه هاش زیاد به چش نیااد واسه همین لیسانس شما واسش زوره.شوهر قحطی بود با بی سوادااا اخه

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتی خونه اشون بگو.

به گوشم رسوندن یه نفر پشتم نشسته گفته .فاطیما که اینقدر درس خوند به کجا رسید.نمیدونم طرف کی بوده اما هر کی بوده دستش به گوشت نمیرسیده گفته پیف پیف بو میده.

درس خوندن فقط برا سر کار رفتن نیست که،یک.زن تحصیل کرده،یه مادر تحصیل کرده،زندگی کردنش با بقیه فرق داره.حداقل فرقش اینه که حسود بقیه نسیت

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
یکم اعتماد به نفس داشته باش عزیزم. کجا خوار شدی اصلا؟؟؟ کسی که نه دیدیش نه اون تورو دیده و میشناسه چ ...

اونا منو کامل میشناسن،ولی بازم غریبست،هنوز نیومده مقایسه میکنن اونم از بابت چیزی که باید نقطه مثبت باشه واسه اونا منفیه.

بیشتر از تنهایی از همدرد نامردت بترس
البته باید بگیم این بچه و شوهر نه زن و شوهر!!

نمیدونم رو چه حسابی اینا رو مناسب هم میدونن 

و میخان زن و شوهر بشن 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
زدم عزیزم

فداتم ممنون

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
رفتی خونه اشون بگو. به گوشم رسوندن یه نفر پشتم نشسته گفته .فاطیما که اینقدر درس خوند به کجا رسید.ن ...

بخدا خودم چندین بار گفتم درس خونده فقط واسه این نیست برم سرکار،علمم و اگاهیم زیاد شده ،هنوزم مشتاق علمم دوست دارم تافل بگیرم ولی واسه اونا خنده داره.

مادرشوهرمنم بی سواده با خواعرشوهرمجردم اونم در سطح نهضت سواد داره ی خواهرشوهرم دیپلم ردیه من لیسانسم همش میگننن تو ک خوندی با مایی ک نخوندیم چ فرررقییی داری الکی پول خرج کردی 😒

برادرشوهرت چکارس هرچی فکرمیکنم نمیفهمم چحوری ۱۴ساله گرفته

عزیزم اونا واسشون عادیه،همه جاریهام 14 سالگی ازدواج کردن،واسه دختراشون که 10 سالشونه دارن جهیزیه میخرن

ببین باید از هر کسی به اندازه‌ی شعورش توقع داشته باشی کسی که میره خواستگاری یه دختر بچه ۱۴ ساله اصلا بوی از شعور و درکی از تحصیلات داره که شما بخوای از دستش ناراحت بشی بعدشم دیگه پیش سفیر و وزیر و ۴ تا آدم درست و حسابی که حرف نزده پیش یه بدبختی از خودش بدبخت تر حرف زده کسی که میخواد دختر ۱۴ سالشو شوهر بده من جای شما باشم رک بهش میگم که واقعا بیشعور و نفهمه بهش بگو از این به بعد که خواستی افاضات بفرمایید از خودتون مایه بذارین منو خراب نکنین

2801