2733
2739
عنوان

کار زشت مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 58 پست

بچه هااینو واسم گزارش بزنیدهرکی زدبلایکه ده تاصلوات واسه حاجت روایش بفرستم ممنون

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون با یه خانواده سطح پایین از لحاظ فرهنگی وصلت کردین این حس رو دارین که درست هم نیست  سطح پای ...

بخدا همین یه نمه سوادم خیلی جاها بدردشون خوردم چقد سونو و ازمایش واسشون خوندم چقد کارای پاور و تایپ  انجام دادم

بیشتر از تنهایی از همدرد نامردت بترس
2731

من ی بار مادر شوهرم گفت لیسانستو ک گرفتی ول کن مگه آخرش این نیست ک بیکار باشیبشین بچه هاتو بزرگ کن گفتم مادر جون وقتی بچه هامو دادم دست شما که برام نگه داری یا از عهدشون برنیومدم از این دلسوزیا کن اتفاقا میخوام ی زن باسواد تو خانواده باشه لازمه

سنشو عمدا نگفتم چون بحث می‌رفت سمت حاشیه،33 سالشه

دختره با برادرشوهرت دوسته؟؟

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
برو بگو اولا من تحصیلاتم به شعورم افزود! عزتمم برد بالا که بلد باشم چطور حرف بزنم! دوما شوهرم نذاشت ...

واقعا شوهرم اجازه نداد،حتی نذاشت ارشد بخونم،امشب با خودم گفتم خاک بر سرم که بخاطر پسرشون کوتاه اومدم الان همینو میزنن تو سرم

بیشتر از تنهایی از همدرد نامردت بترس
2740
بخدا همین یه نمه سوادم خیلی جاها بدردشون خوردم چقد سونو و ازمایش واسشون خوندم چقد کارای پاور و تایپ& ...

ببین عزیزم نذار اعتماد به نفستو از بین ببرن اونم ادمایی که برای اقای سی و سه ساله دنبال دختر چهارده ساله رفتن خوب معلومن چطور ادمایی هستن دیگه خیلی مشخصه فرهنگشون چطوریه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
سنشو عمدا نگفتم چون بحث می‌رفت سمت حاشیه،33 سالشه

بنظرم حرف مادر شوهرت حاشیه اس 

اصل کاری اختلاف سنه این زن و شوهره 😖😖😖

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
نمیشه اهمیت ندم،میخوام یکماه نرم خونشون،خیلی بهم برخورد جلو غریبه اینجور خوار شدم

خودش خار شده به خودت نگیر وقتی دیدیش بگو حداقل درس خوندم که بتونم بچمو خوب تربیت کنم و یادش بدم سرش تو کار خودش باشه 

نمیشه اهمیت ندم،میخوام یکماه نرم خونشون،خیلی بهم برخورد جلو غریبه اینجور خوار شدم

یکم اعتماد به نفس داشته باش عزیزم. کجا خوار شدی اصلا؟؟؟ کسی که نه دیدیش نه اون تورو دیده و میشناسه چه اهمیتی داره در موردت چی بشنوه یا فکر کنه؟

بنظرم حرف مادر شوهرت حاشیه اس  اصل کاری اختلاف سنه این زن و شوهره 😖😖😖

البته باید بگیم این بچه و شوهر نه زن و شوهر!!

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706