2733
2739
عنوان

بابام و نامزدم 😭😭😭

933 بازدید | 53 پست

خواهش میکنم بی احترامی نکنید و کمکم کنید 😭

دوستان توضیح میذم بهتون

من افغانستانی هستم و یکسالی میشه با عشقم دوستم اونم افغانستانی هستش 

رسم ما افغانی ها اینه ک داماد 150ملیون پول میده به پدر عروس ک یه مقدار جهاز و بابام بخره واسه دخترش 

یه مقدارشم واسش وسایل کت شلوار و انگشتر بخره واسه داماد.. 

عشق من پول نداره گفتش 150ملیون و نگیرید خودم خونه و جهاز و واسه دخترتون میگیزم 

بابام گفتش باشه مشکلی ندارم 

ولی باید 20ملیون بدی ک حداحقل بتونم انگشتر و کت شلوار و بگیرم واست و با همون 20ملیون عیدی اینا بیارم واست 

هفته دیگه قرار بود بیاد خواستگاریم تا اینو شنید ک 20ملیون بده گفتش ندارم امسال سال دیگه میام خواستگاری 

منم بهش گفنم شب خواستگاری ک ازت نمیگیره 

تو بیا عقد کنیم بعدش برو کار کن بده 

میگه نه نمیتونم منم گفنم تا سال دیگه شاید نظرم عوض بشه 

گوشی و قطع کزدم 

بابام خسیسه یه زن و بچش پول نمیده ک یه لباس یا یه مانتو بخرن میگه به داماد اصلا نمیدم پولمو 😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

انگشتر و کت شلوار که ۲۰ تومن نمیشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2738
خیلی دست بالا حساب کرده

آره 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2706