2733
2739

سلام بچه ها خوبین یه روز از بارداریم گذشته رفتم آزمایش بتا دادم ۲۳ بود بهم گفت مثبته ولی بتام پایین باید تکرار کنم حالا به نظرتون مثبته آخه قبلا آز میدادم همبشه ۲ بود به نظرتون بالا میره کیا بتاشون پایین بوده

خدایا شکرت بخاطر همه چیز 🙂

بذار چند روز دیگه تکرار کن انشالله بالامیره

الان مشکوکی شاید لقاحت دیربوده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام عزیز بتای شما چی شد ؟ من روز بعد موعدمه بتا ۷۶ خیلی نگرانم 

نگران‌نباش من ۴ روز اینا بود رفتم‌بعدش شد ۵۰۰ یه ده روز دیگه حدودا زایمانمه

نگران‌نباش من ۴ روز اینا بود رفتم‌بعدش شد ۵۰۰ یه ده روز دیگه حدودا زایمانمه

بسلامتی عزیزم.میشهبپرسم نی نی چیه؟ بعد اینکه من طرف چپم از همون روز اقدام درد میکرد الانم گاهی درد میکنه وایمیسم یاراه میرم بدتره .تکرار بتام شنبه هست .نی نی دوممه برام دعا کن خارج رحم نباشه 

بسلامتی عزیزم.میشهبپرسم نی نی چیه؟ بعد اینکه من طرف چپم از همون روز اقدام درد میکرد الانم گاهی درد م ...

دختره انشاالله که خارج رحم نیست من علائم بارداریم درست مثل پریودی بود فقط با این تفاوت که  چند روز از پریودم گذشته دل درد شدید داشتم