2733
2734

بچه ها دلم خیلی شکسته پنج سال منظر مثبت شدن خبر بارداریمم همش منفی هر نذری هر دعایی هر چیزی و رفتن این سری ده روز عقب انداختم ب هزار ذوق آزمایش دادم الا زنگ زدم گفتن منفی

تو رو خدا برام دعا کنید منم صدا بچه بپیچه تو خونم نای حرف زدن ندارم دلم خیلی شکسته

از طعنه ها از تنهاییام از دروغا خودم ک ب همه میگم فعلا نمیخام دعام کنید منم تست بارداریم مثبت بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشالله که بحق فاطمه زهرا نی نی دار میشی  منم ۹ساله عروسی کردم ۵سالو ۳ماه منتظرم ۴دفعه میکرو ک ...

پس درکم میکنی 

من برات دعا میکنم 

تو نماز شب اسم منو بزار گوشه ذهنت تو دعا هات ،

عزیز دلم حتما صداشو میشنوی طعمشو میچشی خدا بزرگه ان شاءالله یه نی نی سالم و صالح و خوش روزی نصیبت بشه آمین

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2738
دلم بار داره خیلی خجالت شوهرمم دلم گرفت خواهر خدا کنه

دشمنت خجالت بکشه عزیز خدا بزرگه هستن کسایی که بعد ۱۰ سال ۱۵ سال بجه دار میشن شما که همش ۵ ساله ناامید نشو❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
تو شکر گذاریم همیشه گفتم بازم میگم 🥺

عزیزم منم مثل تو ناامید بودم

ببین من چند ماه اخر از ته دلم واسه کسایی ک میشناختم حتی اگه باهام خوب نبودن. بچه دار نمیشدن دعا میکردم و تک ب تک اسم میبردم

واسه همه نی نی سایتی ها از ته دلم دعا میکردم

مطمئن باش نتیجه میگیری

اینجاهم واسه اینکه زودی نی نی دار بشی زیاد تاپیک بزن. دعاهای نی نی سایتی ها عجیب میگیره

از ته دلم برای شاد شدنت دعا میکنم

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
دشمنت خجالت بکشه عزیز خدا بزرگه هستن کسایی که بعد ۱۰ سال ۱۵ سال بجه دار میشن شما که همش ۵ ساله ناامی ...

ب خدا برا منتظر هر ی روزش ی عمر 

مخصوصا ما ها ک اطرافیان از بس حرف و طعنه میزنن و بغض گلویی ک خفم کرده