2737
2739
عنوان

مرغ سوخاری

41 بازدید | 7 پست

سلام دوستان میخام عروس دعوت حالامیخام برای شام خورش کنگربزارم باژله تک نفری باسالادماکارانی باته چین حالاگفتم یاجوجه هم بزارم یامرغ سوخاری حالانمیدونیدمرغ سوخاری پوله یدونه مرغش چقدرمیشه؟؟بعدیه مرغ سوخاری برای چندنفرهست؟؟

مرغ سوخاری تیکه ای یه دونه  کامل نیست 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی؟؟چون من قبلاخوردم یه مرغ کامل روسوخاری میکنن ک بعضیاهم شکم پرهستن

اون مرغ بریونه 

از اینا میگی که تو دستگاه میچرخن دبگ؟؟؟

مرغ سوخاری (کنتاکی، اسپایسی ) مثلا دوتیکس سه سینه ک یه رون 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2728
اره همون مرغ بریون

فک کنم ۵۰ ۶۰ باشه دونه ای 

برای ۲۴نفرچندتاکافیه؟؟

اگ غذا های دیگ داری ۲ تا کافیه

2740