2737
2739

دوستم برات مهمه؟

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از ته قلب از خدا بخواه و بسپار به خودش

نیاز به چله نیست

فقط نماز اول وقت بخون....نماز شبم عالیه

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

منکه انواع چله ها و دعا هارو خوندم جواب نداده انشالله که برای شما جواب بده

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)

الکی خودت و زندگیتو و وقتتو با این چیزا هدر نده .فقط از خدا کمک بخواه

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2738
منظورت ازدواجه عزیزم؟

بله

منکه انواع چله ها و دعا هارو خوندم جواب نداده انشالله که برای شما جواب بده

متولد 77 هستین؟؟؟؟

نیاز به دعا ندارین شما...سنت خیلی کمه !!!!!!!!!!!!!!!

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

به نام خدا

هیچ تاثیری

برو تاپیکای منو ببین چقدر مذهبی بودم، دائم دستم مفاتیح و قرآن بود ولی نشد که نشد

نه فقط ازدواج بلکه هیچی

تازه مادرمم از دست دادم

دیگه چی بگم از خوشیهام؟😊

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
الکی خودت و زندگیتو و وقتتو با این چیزا هدر نده .فقط از خدا کمک بخواه

من نسبت به اثر دعا بی اعتقاد نیستم.....

ولی میخوام خاصه برای ازدواج چه قدر تاثیر داره؟

چون گاهی با خودم میگم اگر خواست خدا وقسمت ام باشه بدون چله هم ازدواج میکنم ..ولی اگر قسمت ام نباشه چله و نذر و نیاز بی تاثیره

متولد 77 هستین؟؟؟؟ نیاز به دعا ندارین شما...سنت خیلی کمه !!!!!!!!!!!!!!!

آره عزیزم سنم کمه ولی دلم میخواد ازدواج کنم بلاخره آدم نیاز عاطفی داره اصلا تا حالا اهل دوستی و این جور روابط نبودم و نیستم دلم میخواد از راه درستش قدم بذارم که نمیشه☹

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)

من چون مجردی بسیار تلخ و بدی رو تجربه میکنم با رفتارای مادرم چله ی بسم الله برداشتم هفت روزش مونده 

امیدوارم خدا خودش نظر کنه فقط چون دیگ طاقتم ب سر رسیده دلم شکسته حداقل ی مرد خوب پیدا کنم 

turk ghizi✌کاربر اژدها وارد میشوم هستم
2706