2733
2739
عنوان

کرونا گرفتم فک کنم. میشکنه کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 32 پست
چرا عزیزم،  این همه آدم گرفتن و حتی متوجه هم نشدن. خیلیا علائم خفیف داشتن و خوب شدن. مایعات زیا ...

مرسی عزیزم. خیلی کامل گفتی ممنون وقت گذاشتی. عصر رفتم بیمارستان گفت فک نمیکنم کرونا باشه گفت احتمالا عفونت روده داری. حالا آزمایش مدفوع نوشته واسم. البته اونجا تب گرفت ۳۶ونیم بودم خداروشکر. ولی ضربان قلبم ۱۵۰بود انقدر استرس داشتم.

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با دوتا بچه کرونا گرفتم. از بس سرفه کردم سینم می سوزه 

منکه انقدر استرس داشتم انقدر ترسیده بودم زنگ زدم شوهرم از سرکار مرخصی گرفت اومد انقدر گریه میکردم تا رفتم بیمارستان یکم الان خیالم راحت تر شده. خودمم خیلی بهترم شکر خدا

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت