2737
2739
عنوان

کرونا گرفتم فک کنم. میشکنه کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 32 پست
امروز یک تاپیکی خوندم تو نی نی سایت یکی کرونا گرفته بود با داروی امام کاظم خودشو شوهرش خوب شدن

کجا گیر میاد عطاری؟

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله نه ندادم دکترم تلفنی گفت نیاز به تست نیست و قرنطینه شدم ولی چندوقت بعدش که برای جراحی بستری شدن ...

منم با پزشک اینترنتی مشورت کردم. دیشب فقط تب و سردرد داشتم. گفت تا۴۸ساعت بعد ببین چه علائمی اضافه میشه الان اسهال هم دارم. گفت اضافه بشه احتمالا کرونا هست 

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت
یک سال و ۸ماه. چون باباش خونه نیست همش میچسبه به من. ما جایی هم نرفتیم اصلا‌ فقط گاهی سوپر اونم با م ...

شوهرت که سر کار میره ،،نترس کرونام باشه چیزی نیست مایعاتو سوپ بخور من چند هفته پیش مشکوک بودم به دکتر گفتم بچه کوچیک دارم گفت اشکالی نداره تو بچه ها زیاد نشون نمیده فقط ماسک بزن دستاتو موقع شیر دادن بشور ،،،البته کرونا نبود

2728
شوهرت که سر کار میره ،،نترس کرونام باشه چیزی نیست مایعاتو سوپ بخور من چند هفته پیش مشکوک بودم به دکت ...

ب منم گفت تو بچه ها در حد سرماخوردگی هست نگران نباش. اما خودم خیلی میترسم. همین الان روحیه ام رو باختم ی عالمه گریه کردم 

ب منم گفت تو بچه ها در حد سرماخوردگی هست نگران نباش. اما خودم خیلی میترسم. همین الان روحیه ام رو باخ ...

نه استرس نداشته باش کرونام باشه مثل سرما خوردگیه دیگه فقط جایی نرو ،،تا حالا مگه نشده سرما خوردگی شدید بگیریم

2738

برو دکتر یا تو اپلیکیشن دکتر زوپ بپرس

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

🔷 آویشن داروی معجزه گر را استفاده کنید .

سیر برای عفونت زدایی از بدن عالیست.

قرقره آب نمک تمام عفونتهای گلو و حلق بیمار را بیرون میدهد.

عسل و سیاهدانه در برابر کرونا معجزه می کند.

جوشانده آویشن و گل بابونه معجزه می کند.

بخور آویشن ، گلاب، بابونه ریه را ضدعفونی کرده و راه تنفس را باز می کند.

قبل از اینکه عفونت در ریه زیاد شود درمان گیاهی را شروع کنید.

سیر بهترین درمان برای عفونت است. سیر تازه و یا خشک را بجوید و میل کنید .

عفونتهای درون بدن را با سرفه مصنوعی بیرون بریزید.

درد عضلات را با حمام آفتاب درمان کنید . استراحت و تغذیه مقوی راه درمان کروناست.

کرونا را میتوان شکست داد. به داروهای گیاهی ایمان بیاوریم.

نیاز نیست به بیمارستان هجوم ببرید . محیطهای بیمارستان مناسب بستری و درمان نیست. بدن خودتان را تقویت کنید . خرما بخورید ، عسل بخورید ، مایعات فراوان بنوشید ، شربت گلاب بخورید بسیار عالی است. گلاب بهترین درمان کروناست.

👈در طول روز نمک مزمزه کنید ،نمک هفتاد نوع بیماری را درمان میکند. نمک دریا استفاده کنید .

🔻 اگر فشار خون دارید رعایت کنید تا فشارتان بالا نرود. 🔻

نمک عفونتهای حلق را بیرون میدهد.

بیمار کرونایی را قرنطینه کنید ، دستشویی جدا ، اتاق دارای تهویه مناسب جدا ، غذا و ظرف غذاخوری و آبخوری جدا باشه،

کارهای چرمی دست دوز در اینستا melorin_charmm خوشحال میشم فالوو کنید منو
ب منم گفت تو بچه ها در حد سرماخوردگی هست نگران نباش. اما خودم خیلی میترسم. همین الان روحیه ام رو باخ ...

چرا عزیزم،  این همه آدم گرفتن و حتی متوجه هم نشدن. خیلیا علائم خفیف داشتن و خوب شدن. مایعات زیاد بخور، آب و عسل و لیموترش و گلاب شربت درست کن ، بریز تو پارچ و همش بخور، سوپ بخور. چیزای پختنی. 

من و همسرم مشکوک بودیم ، دوست پزشکم گفت فقط قرنطینه باشید ، تست هم بدید همین رو بهتون میگن، فق بد حال ها بستری میشن، بهم گفت کدیمال اکسترا رو هر ۶ ساعت بخوریم اگه درد و تب داریم. گفت اگه اسهال زیاد دارین، سرم بزنید با آمپول بکمپلکس.  یا قرص ویتامین بخورید . 

من با دوتا بچه کرونا گرفتم. از بس سرفه کردم سینم می سوزه 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

منم سردرد شدید تمام جونم درد می کرد نمی تونستم سرپا وایستم سوپبخور دایما مایعات گرم چایی کمرنگ  بخور ان شاءالله خوب میشی . من دارو  کودئین و ویتامین و امپول نروبیون بزور خوب شدم البته کامل نه 

براشادی روح امواتم صلوات    
2706