2733
2734
کمی از ملت خجالت بکشین تو این کرونا و عروسی؟ 

اره واقعا ما از اسفنداز خونه بیرون نیومدیم اونوقت اینا....😒

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونستم که مرده 

خوب حالا اشکال نداره😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

منم بالبخندعروسی و تشکیل کشور نگاکردم بعدیوری برداشتم واشکام پاک کردم ورفتم ک رفتم

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
2728
2738
اوخی بیا دوست شیم باهم😁😄جومونگ واسه تو

نمیخوامش،هدف والا هدف والا،مردک خائن اسمم میذاره روبی عرضگیش،ننشو ب کشتن داد منوبچشو آواره کرد خودشم درخوشی باتوازدواج کرد

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
از زن دوم شدن مگه غیر از این توقع میره

اره خونه خراب کنو😒😒😒براش گزارش بزنیم

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
منم دعوتم الان تو عروسیم البته با رعایت پروتکل بهداشتی😕😕😕

اره اره دیدم لباس قرمز پوشیده بودی ایشاالله عروسی تو با سایونگ آب تو آبکش بیارم😆😁😄

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2706