2733
2739
عنوان

باس.ن

359 بازدید | 25 پست

کسایی که باسنشون کوچیک بود بگن چجوری بزرگ شد...خواهرم به کل باسنش رفته😐

یه شب با چشمای گریون به خودم قول دادم که اخرش یه روزی بهت برسم🖤تو تنها دلخوشیمی🖤عاشقا میشه برام دعا کنید؟که مال من باشه؟اخه فقط اونو دارم از دار دنیا..... ......... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا باسنش رفته😂😂😐😐

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2738
به دستان پر مهر همسر واگزار کنید😊😍

واقعا راسته که میگن بزرگ میشه ؟؟؟شما همسرتون بزرگش کرد با دستای پر مهرش؟😜😂

یه شب با چشمای گریون به خودم قول دادم که اخرش یه روزی بهت برسم🖤تو تنها دلخوشیمی🖤عاشقا میشه برام دعا کنید؟که مال من باشه؟اخه فقط اونو دارم از دار دنیا..... ......... 

با اسم تاپیکت تحریما رو دور زدی خسته نباشی دلاور

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
کجا رفته 

آب شده دیگه

خدا نکشتت دوستم ببخشید ولی یهو خندم گرفته تو ایسنتا یک صفحه هست قرص داره برای با    سن صفحه مطمئنی هم هستا من ازش صابون و اینا خریدم خدایی 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

اسکووات

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2706