2737
2739
عنوان

سوال راجب معاینه لگنی

112 بازدید | 15 پست

سلام یه دکتر رفتم بهم گفت لگنت متوسطه برای زایمان طبیعی و بهتره سزارین بشی

ولی دکتر خودم نرفتم ببینم چی میگه ...دکتر خودم طرفدار زایمان طبیعیه 

نمیدونم برم پیشش اونم معاینه کنه یا نه؟؟

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه زود معاینه داشتی من تازه هفته ی دیگه وقت معاینه دارم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728
ممکنه با معاینه دوباره لگنم باز شده باشه؟؟

مگه تحریک دهانه رحم انجام داد؟!

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین اگه لنگت مناسب نیست برو سزارین که پدرت درمیاد  دکترمنم چیزی نگفت بهم که لگنت مناسب نیست بعد ۲۰ ساعت درد کشیدن رفتم سزارین😑

جانهر زنده دلی زنده به جاندیگریست😏
2738
ببین اگه لنگت مناسب نیست برو سزارین که پدرت درمیاد  دکترمنم چیزی نگفت بهم که لگنت مناسب نیست بع ...

گفتم برم پیش دکتر خودمم مشورت بگیرم چون سزارینش خیلی خوبه ..اگه بگه لگنت خپب نیست حداقل بابت عمل خیالم راحت تره

ولی یهو بگه لگنت هم خوبه نمیدونم چیکار کنم

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
گفتم برم پیش دکتر خودمم مشورت بگیرم چون سزارینش خیلی خوبه ..اگه بگه لگنت خپب نیست حداقل بابت عمل خیا ...

دقیقا همین جاش سخته اگه زوده واسه معاینه که هیچ...اگه موقعش برو پیش ی دکتر دیگم ببینت نظرشو بگه که خیالت راجتشه

زوده به نظرم هفته ۴۰ یا اخرای ۳۹ شاید خوب باشه بری

یه بار رفتم ۳۶ هفته بودم خییلی درد داشت گفت لگنت زیاد خوب نیست ..الان نوبت دکتر خودم میخوام برم برای چکاب 

میترسم معاینه م کنه دردم شروع بشه .😔

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
یه بار رفتم ۳۶ هفته بودم خییلی درد داشت گفت لگنت زیاد خوب نیست ..الان نوبت دکتر خودم میخوام برم برای ...

من واسه معاینه لگن اصلا درد نداشتم ولی طبیعی ام نشد اخر...

انشاالله دکتر خودتم معاینه کنه هرچی صلاحته میگه اگه تحریکت نکنه شایددیرتر زایمان نکنی

2706