2733
2734
دوسنداری چون گوشت بو میده لابد؟

وای من عاشق بوی گوشتم والا خخخ حتی اون بوی ضخمش

بعدشم تو آبگوشت وقتی پیاز و رب و ادویه و گیاه  خشک و چربی و سی زمینی و  اینا میریزی دیگه بو بد نمیده گوشت که !!!!!بوی عشق میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وای من عاشق بوی گوشتم والا خخخ حتی اون بوی ضخمش بعدشم تو آبگوشت وقتی پیاز و رب و ادویه و گیاه&nb ...

اره خب بعضیا بلددنیستن درس تبخش کنن بخصوص گوشت بره من ک همیشه بومیداد براااولین بار بو نداد حیف ک بسته اخریشم بود۰😁😁😁😁😂

سرداردلها
منم باردارم شوهرم بیکاره الان یمدت به زن بابای شوهرم میگم مرغ بیاردلم هوس مرغ کرده میگه خودتون بریدب ...

😔😔

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
وییی جدی نفهمیدی چ گفتم؟😂😂😣

نه والا😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
لپه و دارچین و زعفرون تو‌ابگوست ؟؟؟؟؟حتما آبگوشت مرغ درست کردی؟؟؟

آبگوشت مرغ که لپه و دارچین و زعفرون نداره😂😂

البته سلیقه ای هست

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
شرمنده نخواستم ناراحتتون کنم فقط اومدم دردل کنم یدره راحت شم بخدا خیلی شرایطمون سخته

میدونم عزیزم شما هم عین خواهرم 

تاپیکت رو چک کردم به امید اینکه تهران باشی

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
نه آبجی من توروستای بیرون اهوازم 😔

عززیزم خدا بزرگه به خودش توکل کن

ممنونم گلم توکل بخدا الان۱سال تحمل کردم ببینم کی فرج میشه راحت بشم😭😭😭😭

انشاالله درست میشه عزیزم

2706