2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما میگی حال دلت باهاشون خوب بود ولی منم اصلا حالم پیششون خوب نیست تمام بدنم گر میگیره فشارم بالا می ...

چون خودت میخوای دوست نداری باهاشون معاشرت کنی چون اونا از لحاظ ظاهری از نظر شما بی حجابن وشماهم بد بین هستید به این ماجرا شما حتی میگید جلو دامادش لباس لختی پوشیده خوب بپوشه دامادشه محرمشه مثل پسر می مونه براش بعضیا دوست دارن راحت باشن دلیل برخراب بودن اون خانوم نیست که.عزیزم بهتر طرز تفکرتو راجب آدما درست کنی چون فرهنگ هر خانواده و هر شهر باهم فرق داره بعضیا مثل من و شما محجبه کامل بعضیا هم بی حجاب و راحت و این دلیل به خوب بودن ذات ما و خراب بودن اونا نیست 

لبخند تو خلاصه تمام خوبیهاست😍😍لختی بخند خنده گل زیبات💑
آخه دوستان بهم حق نمیدن .... چهچاره ای حرف که فایده نداشته تا الان

عزیزم اینکه بخاطر یه زن غریبه به تو اونجور چیزی میگه خیلی عجیبه کی جای شماست که بخواد حق بده یا نده !!!

مخصوصا که میگی زنه انقد راحته من بودم قطع رابطه میکردم...

2728

اسی توقع داشتی وقتی مردها رفتن بیرون همچنان با مانتو بشینن؟🙄🥴😕

ولی اینکه خودش رفته بالش برداشته نشون میده آدم راحتیه 

ولی اینکه برا انتقالی مادر زن تلاش کرده باید میکرد عزیزم برا همکار و مادر دوستش اگر نمیکرد نامردی بودش 

حالا با خانمه اوکی نیستی زیاد تحویل نگیر  

حس خوبی هم نداری کم کم کمتر کن رفت و آمد رو ولی هی نگو

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

عزیزم واقعا مقصر صدردصد شمایی ،،،،من هیچ ایرادی از دوستتون و مادرش ندیدم تا اینجایی که گفتین 

حالا اون بنده خداها چون پیش تو مانتوشون رو‌دراوردن بدت اومده ؟؟؟  تو دیگه کی هستی !!!!!!خوبه پیش شوهرت مانتوشون رو درنیاوردن وگرنه چاقو میکردی شکمشون،،

صدرصد که اجتماعی نیستی و عجیب غریبی 

چرا اینقد عجیبی؟؟؟؟خب دوستش رو زده به شوهرت که یه کاری کن که مادر زنم انتقالی بگیره ،،،شوهرت هم به چندنفر زنگ زده ،،،،،شما چرا بدت اومده و دعوا بی خود راه انداختی !!!مگه اشکالی داشت 

خب شما اجتماعی نیستی تا حدودی.تو خونه خودت بدون حضور مردان احساس کردی مهمانی ؟؟ خب این نقص هست .حتما حلش کن  عزیزم این مورد رو ...

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2740

من خودم شخصا از کسی که زود خودمونی بشه خوشم نمیاد

اینکه همسرت زیادی ازشون طرفداری میکنه واقعا عجیبه

ولی شما هم نبایدحرف طلاقو پیش میکشیدی

با سیاست جلو برو، وقتی میان خونتون رو نده بهشون

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
وای منم بارها گفتم شوهرم عصبانی میشه 

بهش بگو مگه ما میریم‌خونه اونا  مادرم رو میبرم  

مادرزنه مشکل داره والله 

بزن به غربتی بازی   

من ۲۱ ساله ازدواج کردم تا حالا حساسیت نشون ندادم امسال روی ی خانومی حساس شدم  فامیل مستاجرمون بود زیاد میومد اینجا 

خونمون شخصیه  پایین مستاجر داریم   

حس زنها اشتباه نمیکنه  بعد ۲۱ سال زندگی برای اولین بار شوهرم رو شتک و پتک کردم 

زنه کرم داشت   ی کاری داشت منو صدا نمیکرد هی زیر پله ها داد میرد فلانی آقا  

شوهرم هم میرفت پایین   بعد فهمیدم شوهرم نداره 😠

ی بلایی سر شوهرم‌آوردم ببینه داره از سر کوچه میاد مثل ابنکه جن دیده فرار میکنه

یعنی واقعا از نظر شما این بدبینیه!!😂😐

آره بد بین که میگه مردا رفتن اونا روسری و مانتوشونو درآوردن این خانوم همسرشون خونه نبودن که بهشون برخورده

لبخند تو خلاصه تمام خوبیهاست😍😍لختی بخند خنده گل زیبات💑
واقعا من زیادی حساس و بدبینم ؟؟؟شما برید خونه همکار مردتون خودش نباشه حتی اگر ....با تاپ شلوارک میری ...

آره من جلوی خانمها راحتم .

خسته باشمم میرم میخوابم :/

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
اینطوری شوهره خودش کات میکنه😂😂😂😂

اره به خدا من جوری شوهرمو فیتیله پیچ میکنم که نگو 😂😂😂فقط میگم با هرکی رفت و امد میکنی باید همون جوری ام خرجم کنی من دوس ندارم کم بیارم 😂😂مهمونی فامیلش شدنی دیگه با چشاش التماس میکنه کم خرج کن

نه اصلا کارت اشتباه نیست چه چیزا!؟ ولی به نظر من شوهرت مشکوکه کی برای زن غریبه تا حتی مادر خودشم به ...

عزیزم لطفا اسی رو نسبت به شوهرش بدبین نکن زندگیشو بدتر نکن.

شوهرش خیلی اشتباه کرده این حرفو زده در این شکی نیست ولی مطمئنا اسی هم سر هر دعوا همش همین حرفو به اون خانم زده اونم کاملا ناروا. شوهرشم تو عصبانیت خون به مغزش نرسیده اینو گفته. صددرصد خودش بعدش پشیمون شده.

2706