2733
2734
عنوان

سوال

52 بازدید | 11 پست

سلام خانما خوبيد؟من نزديكه يه سال موقعه كه نشستم يهو ميخوام بلند شم يه چيزي مثل يه چيزي كه تو سرمه از پشت سر واسه چند لحظه تير ميكشه يا چشام تار ميشه يا موقعه اي كه دارم پياده روي ميكنم تير ميكشه انگار ميزنه پشت سرم

شما نميدونين برا چيه؟كسي مثل من نبوده؟

کم خونی💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه خدا نکنه تلقین منفی نکن. یه مدت طولانی سر موضوعی حرص خوردی؟استرس یا ناراحتی داشتی؟

استرس يا ناراحتي كه دارم ولي اصن بعضي مواقع هم كه خوشحالم باشم و حالم خوب باشه همينطوريه درحد يه دقيقه اينا ميزنه بعد ول ميكنه

استرس يا ناراحتي كه دارم ولي اصن بعضي مواقع هم كه خوشحالم باشم و حالم خوب باشه همينطوريه درحد يه دقي ...

حتي بعضي از مواقع تعادلمم واسه چند ثانيه موقع راه رفتن از دست ميدم ولي واسه چندثانيه

2738
استرس يا ناراحتي كه دارم ولي اصن بعضي مواقع هم كه خوشحالم باشم و حالم خوب باشه همينطوريه درحد يه دقي ...

میدنم.منم دقیقن همینجوریم.همون استرس طولانی کار خودشو کرده آثارشو گذاشته.باید یه مدتی بگذره و این مدت دیگه ناراحت نباشیم تا ان شاالله خوب شیم

میدنم.منم دقیقن همینجوریم.همون استرس طولانی کار خودشو کرده آثارشو گذاشته.باید یه مدتی بگذره و این مد ...

من بچه هم كه بودم رفتم ته صندوق عقب ميوه بيارم بابام حواسش نبود در صندوق عقب و محكم زد و سر من اون بين بود سرم شد پر خون ولي من دكتر نرفتم تو خونه سرمو شستن😂😂جاشم مونده يه خط سفيد رو گردن شايد برا اونم باشه