2733
2734
عنوان

❤ بچه ها یه لحظه بیاین❤

62 بازدید | 5 پست

الان داشتم تاپیکای یه عضو قدیمی رو میخوندم که متاسفانه دخترش فوت کرده بود،

مامانا خواهشا به بچه هاتون نزنید😶😔

خواهشا  هر چه قدر که دوست دارن بغلشون کنید، حتی اگه کار میخواد براتون مهمون بیاد 

حتی اگه غذای رو گاز ،داره میسوزه. شاید شما اون شب رو با غذای سوخته سر کنید ولی حسرتی که تو قلب بچتون گذاشتید رو چه طور میخواید پاک کنید؟؟؟

شکر گذار باشین 

حتی اگه  خونه رو ریخت و پاش میکنه، 

حتی اگه کلی لباس کثیف میکنه و مجبورین بشورین،یه لحظه به نبودش به ندیدنش فکر کنید😢 یه لحظه فکر کنید نیست

خونه آروم و بی سر و صدا،

همه چی جای خودشه ،

اما اون که باید باشه نیست💔😔

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷

خدا این داعو رو دل هییچ مادر و پدری نزاره

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای نگو تو رو خدا اصلا نمیتونم تصورشم بکنم.من یه بار تو خواب دیدم دخترم دور از جونش فوت شده.اونروز رو تا شب فقط گریه میکردم حوصله هیچکاری نداشتم.حالا دخترم کنارم بود..😢

چرا اینو میگی؟مگه اون خانوم چطور رفتار میکرده؟بچه چرا فوت شده؟