2737
2734
عنوان

اسباب بازی گرفتم روشن نمیشه

129 بازدید | 7 پست

اسباب باری رو گرفتم الان هر چی باطری معمولی میزارم روش روشن نمیشه بعد روش این علامت باطری رو زده یعنی چی؟؟؟یعنی باطری شارژی روشن میشه یا کلا خرابه؟؟؟؟؟ 

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دور وبرقسمت باطریش یه کاغذ میزارن که مانع رسیدن جریانات باطری به وسیله بشه.  شما الان باید اون ...

کجاست دقیقا ؟

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم
2728
این کارتشه عزیزم من زنگ زدم وقت بگیرم گفت یه روز قبل زنگ بزن تا برات وقت بزارم میگن وقتی میری اونجا ...

شماعی خیلی علاف میکنه منم دو دل بودم برم 🥺🥴میخواستم برم طاهریان هر چی زنگ زدم کسی جواب نداد😑

شماعی خیلی علاف میکنه منم دو دل بودم برم 🥺🥴میخواستم برم طاهریان هر چی زنگ زدم کسی جواب نداد😑

اره شماعی الافیش زیاده .

محمد جواد کوثر ام خوبه ولی خودش نیست من سونو ۸هفته که رفتم یکی دیگه جاش بود که اونم خوب بود خوش اخلاق بود می یا میرم کوثر یا اورعی 

2738