2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امسال اتفاقا باد خنک خیلی میاد به نسبت سالهای قبل شاید به خاطر بارداریته 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
2728

کاش اینجا بودی گلم.اینجا هوا بارونی هستش وصدای بارون حال ادمو خوب میکنه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
چرا عزیزم سینوزیت داری؟

نه خدا رو شکر ولی بچه کوچیک دارم تو سرما خیلی سخت خوتمون هم خیلی گرم نمیشه اگه از حمام بیاد باید تو ۷ تا پتو قایمش کنمو..... خدایی خیلی سخت ولی الان با یه تاب بعد حموم تو خونه میگردهنگرانشم نیستم سرما بخوره

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟
2740
منم سرمایی هستم ولی الان دوساله انقد گرمه هوا که عاشق زمستون شدم.البته گفتن نداره زمستون فقط اسمش مو ...

کاش همین هوای نیمه خنک زمستون ازمون گرفته نشه ناگفته نمونه بعضی وقتاآدم یخ میزنه بی برف وبارون حیف کاش برف وبارون توی کشورمون زیادبشه یکم هم تومصرف آب صرفه جویی کنیم

کاش همین هوای نیمه خنک زمستون ازمون گرفته نشه ناگفته نمونه بعضی وقتاآدم یخ میزنه بی برف وبارون حیف ک ...

ایشالا.راستش من زمستونا غم عالم میشینه تو دلم.ما اذربایجانیم باید یخ بزنیم زمستون ولی هوا چند ساله عالیه زمستونا.برف و بارونم که قربونش برم کم😐

2706