2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا.راستش من زمستونا غم عالم میشینه تو دلم.ما اذربایجانیم باید یخ بزنیم زمستون ولی هوا چند ساله ع ...

انشاءالله درست بشه قدرمنابع تجدیدنشدنی کشورمون هم بدونیم بخدااینقدردلم میگیره کشورمون همه چی داره ولی حامی ودلسوزنیست همه چی دارن نابودمیکنن

2728
من چی بگم آخرای بارداریمه دیگه دارم له له میزنم کولر هم نداریم تند تند میرم دوش میگیرم ولی بازم بی ...

دوش گرفتن بهتر از کولر.کولر فقط آدمو مریض میکنه ...خدا برات راحت کنه این آخرا رو بسلامت زایمان کنی

نه خدا رو شکر ولی بچه کوچیک دارم تو سرما خیلی سخت خوتمون هم خیلی گرم نمیشه اگه از حمام بیاد باید تو ...

آره میدونم برای  بچه دارا زمستون سخته.پسر منم سرماییه.ولی من هم به سرما غر میزنم هم گرما.به نظرم پاییز بهترین فصله.چون بهار هم آدم کسل و خواب آلوده

2740
کجایین؟

شمال گلم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
ما زنا ک بیرون نمیریم☹ پدر و شوهرم کارشون تو گرماست تو این هوای خوزستان😔😐

آخیی بیچاره ها خدا کمکشون کنه واقعا...چقد سخته.ولی زمستوناتون فک کنم خیلی خوبه.نه؟

2706