2733
2734

خانما من 90 درصد احتمال میدم شوهرم معتاد باشه 

زنگ بزنم کمپ میان ببرن ازش آزمایش بگیرن اگه معتاد نبود ولش کن اگه بود ترکش بدن؟ 

اخه پدر شوهرم میگه معتاده

رفیقشم که میره پیشش معتاده

تو این پنج سالم هرکاری کردم نتونستم بنشونمش سرجاش بخاطر من و بچش نره بیرون حتما معتاده دیگه که نمیتونه نره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرشوهرت چرا خودش زنگ نمیزنه؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731
2738

معتادی ک خودش نخاد ترک کنه فایده نداره برگرده دوباره همون آش و همون کاسه 

تازه قبلشم باید با مشاوراشون صحبت کنه کمی نرم بشه ن ک ب زور

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

با پدر شوهرت هماهنگ کن

چون ممکنه بعد شاکی بشن

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706