2737
2739
عنوان

مشکل منو همسرم میشه بیاید منو خواهرانه راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 54 پست
خواهر گل خیلی خوب که حواست به زندگیت هست ولی این دلیل نمیشه داره خیانت میکنه الان دانشجوها همه ان هس ...

شوهر منم مث شوهر شماست بخدا خیلی بهش اعتماد دارم خودشم میدونه

فقط چون یکم زیادی ان میشه یکم ترسیدم

ممنونم ک خوب حرف زدی😍ارومم کرد

میشه یه صلوات بفرستی به آرزوم برسم🥺
چه رشتع ای میخونه؟ عزیزم اصلا ذهنتو درگیر این مسائل نکن که بعدا روی پوست و موهات تاثیر بذاره و اونم ...

علوم پزشکی ، بهداشت

اره سعی میکنم همیشه خوووب بوده تازه اینجوری شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا... ی ماه پیش چند روزی ب زیادی انلاین بودنش مشکوک شدم هیجی نگفتم ی شهر دیگه بود... شب با اتوب ...

یعنی قشننننگ این حستو درک میکنم😂😂😂

نه ما انقد سر این قضیه ک خدافزی میکنه باید اف شه واقعا، دعوا کردیم ک دیگ میترسه از این حالت😂😂

علوم پزشکی ، بهداشت اره سعی میکنم همیشه خوووب بوده تازه اینجوری شده

خوب عالیه که خداروشکر تا الان اینهمه همو دوست دارید و اطمینان الکی ذهنتو درگیر نکن وقتتون برا اون چیزای با ارزشی که میخای بزار

2728
خوب عالیه که خداروشکر تا الان اینهمه همو دوست دارید و اطمینان الکی ذهنتو درگیر نکن وقتتون برا اون چی ...

اره میدونم اشتباه میکنم ولی پیش میاد..😑

یعنی قشننننگ این حستو درک میکنم😂😂😂 نه ما انقد سر این قضیه ک خدافزی میکنه باید اف شه واقعا، دعوا ...

منم تو رو درکت میکنم و بخاطر اینه میگم بیخیال فقط ب خودت سخت میگیری و خودتو اذیت میکنی مطمئنم ک هیچی نیست..

منم سر این فاز برداشتم اخه بعد ۴ سال اولین باری بودک گفت اف میشمو ان شده بود😱😱😤برام یجور خط شکنی بود خخخخ

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
شوهر منم مث شوهر شماست بخدا خیلی بهش اعتماد دارم خودشم میدونه فقط چون یکم زیادی ان میشه یکم ترسیدم ...

اصلا نگران نباش فقط بجای فکرلی الکی خودتو تو دلش جا کن کسی جاتو نمیگیره بعدم من الان از صبح که بیپار میشم ان هیتم تا موقع خواب همش بخاطر مقاله و پروژه اینا دو رو هم که سرم خلوت میشه اینجام

فقط به شوهرت بگو بیا دوست باشیم و چیزی پنهون نکنیم از هم بعدم سعی کن با همه دوستاش اشنا بشی مخصوصا خانما و طوری رفتار نکن که وقتی با یه زن بخواد حرف بزنه از تو قایم کنه بزار جلوی خودت این کار رو بکنه که بیشتر حواست هست

بعدم جامعه الان باید اجتماعی باشی بین مردم باشی پس سخت نگیر 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738
اصلا نگران نباش فقط بجای فکرلی الکی خودتو تو دلش جا کن کسی جاتو نمیگیره بعدم من الان از صبح که بیپار ...

اوهوم حق با شماست لطفا برام دعا کنید