2737
2734
عنوان

مشکل منو همسرم میشه بیاید منو خواهرانه راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه تازگیا اینجوری شده

درضمن هیچ گروه دانشگاهی تواینستانیس .من خودم دانشوجوام توواتساپ بودم.که فقط امتحان به امتحان فعالیت میکردیم.بعدشوهرمم دانشجو.که توتلگرام گروه دارن وی برنامه دیگه واسه امتحانات.وانلاینی دیقی نمیخواد

عزیزدلم از حساسیتت کم کن.

کسی که اهل خیانت باشه تو قفس هم بزاریش مار خودش رو می‌کنه.

در ضمن من هم اگر سر کار نباشم مدام آن هستم..این دلیلی برای خیانته؟؟ 

توجه و تمرکزتون رو به روی چیزهایی معطوف کنید که دوست دارید..نه مسائل آزار دهنده.. ما همون چیزی رو جذب و به دست می‌آوریم که بهش فکر میکنیم😘💪

مگه فقط برای خیانت انلاین میشن

خب تو این دوره زمونه نصف کارا با اینترنت انجام میشه تعجبی نداره که

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2740
درضمن هیچ گروه دانشگاهی تواینستانیس .من خودم دانشوجوام توواتساپ بودم.که فقط امتحان به امتحان فعالیت ...

ن تو واتساپه گروهشون

اینستا نیس

میشه یه صلوات بفرستی به آرزوم برسم🥺

ان بودن دلیل نمیشه خیانت کنه

ولی حضور فعال داشتن در اینستا به مرور زمان این فرصت رو بهش میده

اینستا ادما رو کم کم تغیییییییییر میده

و شدید اعتیاد اوره

میتونی ازش خواهش کنی برای آرامش دل تو ، اینستا رو حذف کنه

[QUOTE=148983032]ن تو واتساپه گروهشون اینستا نیس[/QUOTE

احتمالاهمینطوری چت میکنه.شوهرمنم تازه دانشگاه میرفت توتلگرام خیلی فعالیت میکردی شب تادوشب داش به ی دختره توگروهشون نحوه واریزشهریه یادمیداد.خلاصه جمعش کردم.البته جلومن بعدگوشی لمسی نداره.وتبلت که توخونه اس استفاده میکنه.امیدوارم هیچ وقتم نخره چون من خیلی وسواس فکری دارم تواین قضیه

2706