2733
2739

برنج سفید با ماش بپز بده با ماست شیرین کخ نعنا خشک زده باشی بخوره،،،،رب ادویه هیچی به برنج وماش نزن

بحث با ناقص خیالان شیوه استاد نیست،،،،علم افلاطون حریف جهل مادر زاد نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن شیرین خوب نیست ماست ملس بهش میدم

نه زیاد شیرین،،،فقط ترش نباشه،،،سیب موز هم خوبه ،،،بچت چند وقته ش،

2731
2738
چرا ترش نباشه. 16ماه 

ترش برا معده ش خوب نیس،،،،دختر من این جور میشد دکتر میگفت ماست پروبیوتیک،بهش بده،،،یه ساشه هایی هم بود برا اسهال خوب بود،،،میریختم اب جوش یک چهارم ش را،،،ده دقیقه یه سر میذ اشتم رو لیوان مثل دم نوش بهش میدادم،،،دونه هایی مثلدخاکشیر توش بود

برنج و ماش. کته ماست. برنج و سیب زمینی باهم بذار بپزه بده بخوره بدون هیچ ادویه فقط نمک. پودر کیدی لا ...

دو روزه دارم میدم بهش پودر کیدی لاکت قطره ی پدی لاکت خیلی نگرانم

دمای بدن‌ش یکم بالاست گریه میکنه بی قراره

ببین منم بچم همینجوری بودتب داشت بی قراری میکردبردیمش دکترگفت یک ویروسیه مخصوص کودکایه ولی اصلانترس بهش شربت دادخوب شد.تازه بچم اسهالم شد

استارتر برو دارو خونه کپسول پروبیوتیک بخر برای اسهال بجه های زیر دو سال هست با ابمیوه یا ماست مخلوط کن بهش بده

زینک ۵ سی سی بده

کته ماست بده

میده اصلا نده

قطره پدی لاکت هم خوبه بخر بهش بده‌

اگر خدای نکرده اسهالش زیاد بود آب بدنش کم نشه حواست باشه ببر ررمانگاه یه سرم بخوره

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2706