2733
2734
عنوان

خانماکی بلده؟

86 بازدید | 18 پست

میخوام ابروهام رو سایه ابرو بزنم.بنظرتون قاب سایه بزنم یا سایه بدون قاب؟ کسی تجربه داره؟

از اول کرونا آرایشگاه نرفتم خودم ابروهام رو مرتب کردم.لطفا نریزید سرم.😐ارایشگرم آشناست.

انسان خوبی باش.. ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن

سایه نزن که حس میکنم کلا همتون مثل همین

حالا اگه انقد درگیر کم پشتی ابرویین خب برین کاشت ابرو چون حرام نیست از موی خودتونه لااقل

زندگی کوتاهتر از اونه که یه ثانیه شو هدر بدیم!

باز هرجور میل خودته عزیزم من نظرم این که هاشور وقاب از مد افتاده لیفت بهتره هرچی طبیعی تر بهتر

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باز هرجور میل خودته عزیزم من نظرم این که هاشور وقاب از مد افتاده لیفت بهتره هرچی طبیعی تر بهتر

اخه میخام کم پشتیه ابروهام گرفته بشه

2728
اخه میخام کم پشتیه ابروهام گرفته بشه

فیبروز کن پس عزیزم اون باز طبیعی تره

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت

هیچ کدوم طبیعی نیست...ولی خب دختر خالم قاب زده.جاریم سایه ...جاریم بهتر شده

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
سایه نزن که حس میکنم کلا همتون مثل همین حالا اگه انقد درگیر کم پشتی ابرویین خب برین کاشت ابرو چون ح ...

کاشت عوارض نداره؟

بنظرم باید پیش یکی بدی ک خیلی مهارت داشته باشه و کارش عالی باشه.

میگن زمان بره

2738
چجوریه؟

اونم مثل هاشوره ولی ظریف تر وطبیعی تر مثل هاشور معلوم نمیشه فقط بری جلو لای ابروهارو ببینی مشخصه ولی هاشور از دورم مشخصه

کاشت عوارض نداره؟ بنظرم باید پیش یکی بدی ک خیلی مهارت داشته باشه و کارش عالی باشه. میگن زمان بره

نمیدونم فقط از سایه و تتو و هاشور ابرو خیلیییییییییییییی بدم میاد!

زندگی کوتاهتر از اونه که یه ثانیه شو هدر بدیم!
اونم مثل هاشوره ولی ظریف تر وطبیعی تر مثل هاشور معلوم نمیشه فقط بری جلو لای ابروهارو ببینی مشخصه ولی ...

انجام دادید شما؟ یا برای کسی دیدید؟

نمیخام عوارض بده و همچنین همون روز انجام بشه.ایا فیبروزاینجوریه؟

نمیدونم فقط از سایه و تتو و هاشور ابرو خیلیییییییییییییی بدم میاد!

منم اول بدم میومد. ولی ابروهام کم پشته. حوصله هر روز مداد زدن ندارم.

ی روشی میخام هم طبیعی جلوه بده هم زود جواب بده 

انجام دادید شما؟ یا برای کسی دیدید؟ نمیخام عوارض بده و همچنین همون روز انجام بشه.ایا فیبروزاینجوریه ...

خودم انجام ندادم،خواهرهمسرم انجام داده طبیعی وخوشگله عوارضم نداره تو یک جلسه انجام میشه،فقط باید پیش کسی برید که هم موادخوبی بکار ببره هم کارش حرفه ای باشه

2706