2733
2734
عنوان

مادر شوهرمو راهش بدم خونمون؟

462 بازدید | 37 پست

چند سال شوهرم منو میخواست و هی سنگ مینداخت. آخرش وقتی عقد کردیم حتی مراسم عقدمون نیومد. برای عروسی هم هرچی شوهرم گفت میخوام برم سر زندگیم گفتند نه و اخرش بدون ریالی کمک از اونا خودمون خونه گرفتیم و رفتیم سر زندگیمون‌.

هنوز انقدر وسایلمون رو نچیده بودیم که حتی فرش کف سالن پهن نبود که اومدند خونمون مهمونی! بعد از اونم با این که شهر دیگه زندگی میکرد بی خبر و سر زده بلند میشد میومد خونمون!

وقتی خبر بارداریمو شنید ناراحتی کرد و اومد خونمون که چرا باردار شدی مگه پیشگیری بلد نیستی؟ اخرین باری که دیدمش بچم دو ماهش بود که دعوتش کرده بودم و اومد خونمون بازم شروع کرد که چرا بچه اوردی نباید میاوردی!!

بخاطر کرونا چند ماه همو ندیدیم. ولی هربار خودم و شوهرم زنگش میزنیم کلی تیکه بارمون میکنه که دیگه اصلا گوشامون عادت کرده.

ماه پیش صاحبخونه جوابمون کرد و پول نداشتیم بریم جای دیگه. شوهرم از باباش پول قرض گرفت و وقتی میخواست پس بده باباش ازش سود خواست.کمک نخواستیم ولی از این رفتارش خیلی بدم اومد.

حالا دوباره من خونه چیدم و اینا پیداشون شد! هفته پیش باغ بود. مرتب با دوستاش بیرونه. حالا اول رفته خونه همه فامیلا امروزم میگه ادرس بدید میخوام بیام خونتون!

واقعا رفتارش اذیتم میکنه. اگر ما نباید ازدواج میکردیم اگر نباید بچه دار میشدیم اگر انقدر رفتارش باهامون بده چرا تو کرونا بیاد خونمون اخه؟؟

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میشه منو کمک کنی ، منم با عشقم پنج ساله با همیم مادرش مخالفع ازدواج ماس ، کلا مخالف داریم 

بهم بگو شما چطوری رسیدید به هم با وجود مخالفت ها ؟ و آیا دعایی خوندی 

حالم خرابه کمکم کن 😭

سرنوشت انسان ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس...
2738

مگه میشه بگی نیا هر چقدرم بد باشه مادرشه،شوهرت از تو دلگیر میشه ،تو خوب باش بزار خوبیت به شوهرت و بقیه ثابت بشه؛ولی رسمی باهاش رفتار کن خیلی کم حرف بزن بزار بدونه دلگیری از کاراش

هر چیز که در جستن آنی آنی!

به نظرم اصلا آدرس نده اعصابت راحته این همه اونا دل شما رو شکستن حالا هر وقت فضولی شون گل می کنه میان سرک می کشند خوب کردی بچه دار شدی اون هنوز به دل داشته پسرشو ببره یه جا دیگه زن بده که گفته چرا بچه دار شدی

لایک نکن خواهر
اول بگم بهت اون اگه بدی کرده از سرشت بدش بود شما چرا میخوایید بدی کنید عزیزم  بعدشم خونه مال پ ...

شاید منم سرشتم بده که نمیتونم ببخشمش و رفتارشو تحمل کنم. ولی منم بچه کوچیک دارم مریض بشم کی بچمو نگهداری کنه؟

شوهرمم مخالف اومدنشه چون اصلا کرونا رو رعایت نمیکنه ولی وقتی بهش گفت نه گفت زنت پرت میکنه و از همین حرفا

اگه اینطوری هستند بهشون بگو فعلا که کر‌ونا هست انشالله وضعیت سفید شد تشریف بیارید ، یا میتونی بگی یک ...

گفتیم عزیزم میگه رعایت میکنم. اخه چه رعایت کردنی که باغ و تولد و همه جا میره

2706