2733
2739
عنوان

سفره صلوات(هدیه به امام علی(ع))🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 81 پست
۱۰۰تا توراب امام علی قسم ازته دلتون دعاکنیدازامام علی بخاین بهم عیدی بدن منم این ماه بارداربشم خست ش ...

عزیزدلم انشالله به حق علي اصغر امام حسین بزوووودي زود یه نيني سالم میاد تو دلت😻دوستي میگفتن روز اول ماه محرم به نیت بچه دارشدن روزه بگیر خیلي مجربه😍براي سبزشدن دامن شماوهمه منتظرا صدتا صلوات میفرستم انشالله تاپیك بعدی خبربارداریت باشه♥️

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانوما تو‌رو خدا تو رو ب این عید عزیز برام دعا کنین زندگیم سرو سامان بگیره و خدا بهم ی نی نی سالم و صالح بده منم حال دلم خوب شه😌😌😌

منم براتون دعا میکنم التماس دعا

خدایا کمکم کن🙏🙏🙏
عزیزدلم انشالله به حق علي اصغر امام حسین بزوووودي زود یه نيني سالم میاد تو دلت😻دوستي میگفتن رو ...

ممنون عزیزم وااای خدایعنی میشه منم نی نی داربشم مرسی عزیزم بابت لطفت حاجت روابشین انشالله

ممنون عزیزم وااای خدایعنی میشه منم نی نی داربشم مرسی عزیزم بابت لطفت حاجت روابشین انشالله

فداتشم چرانشه عزیزززززم خدابخواد هیچ کاري نشد نداره همچنین عزیزدلمممم😻♥️

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2738

500 تا التمااااس دعا 🙏 🙏 🙏 🙏 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706