2733
2739

مادران شاغلی  که بچه  اول دبستانی دارن چطور با برنامه شاد هماهنگ میشین برای اموزش بچه ها؟  ما که صبح تا عصر سر کاریم باید چیکار کنیم بچه ها اموزش ببینن ؟؟

من هم همین مشکل دارم 

وقتی رفتم ثبت نام کردم دخترم گفتم من سرکارم تا عصر و تو اون ساعتی که کلاس انلاین برگزار بشه من حضور ندارم و متعاقبا دخترم هم نیست

گفتند کانال برای شما باز میشه و میتونید بعد از اینکه اومدید و تکالیف رو همراه با دانش اموز انجام دادید بفرستید تا معلم شون بررسی کنه .. البته پیشنهاد کردم که بعدازظهر باشه که گفتند بعید میدونیم ولی بررسی میکنیم .. خدا خدا میکنم اگر انلاین بود که هست حداقل ساعتش تغییرکنه

همینی که هست

من شاغل نیستم ولی نوزاد دارم

خیلی فکرم درگیره نمیدونم باید چیکار کرد

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همین که هستی خیلی خوبه.. به هر حال میشه بچه نوزاد خوابوند یا کاردیگه .. بهتر از نبودن

نمیدونم والا پارسال هم‌ که پیش دبستان بود نصفش با گوشی بود خیلی سخت بود

میترسم‌پایه اش ضعیف بشه با اینکه خیلی چیزا رو بلده

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
نمیدونم والا پارسال هم‌ که پیش دبستان بود نصفش با گوشی بود خیلی سخت بود میترسم‌پایه اش ضعیف بشه با ...

دختر من هم پیش دبستانی بود تا اول اسفند رفتند بعد هم که تعطیل شدند . مجازی هم ادامه ندادند.

نگران نباش.. دختر من هم همینطوره . خیلی چیزها رو بلدند. وقتی یاداوری بشه براشون به نظرم زود یادشون میاد  

همینی که هست
من هم همین مشکل دارم  وقتی رفتم ثبت نام کردم دخترم گفتم من سرکارم تا عصر و تو اون ساعتی که کلا ...

اینقدر فکرم درگیر شده که میگم بی خیال کارم بشم و بشینم توی خونه کنار دخترم که پایه اش ضعیف نشه  واقعا نمیدونم تکلیفمون با این شرایط چیه  بعد فکر میکنم خوب خیلی خانم ها شاغل هستن  اونا چیکار میکنن

2738