2733
2734

سلام.

من آهنگ گوش میدم،خواننده های ترک و فارس و گاهی عرب

ولی چرت و پرت گوش نمیدم ،عاشقانه گوش میدم.

الان موندم این گوش دادن،اثر بدی رو چله هام داره؟

بی تاثیر نیست

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
همون ختم و دعای ۴۰ روزع

اهان نه بابا این حرفا چیه تورو خدا اپدیت بشید اونور دنیا واسه گاواشون موریک میذارن شیر دهیشون زیاد بشه ایور دنیا میگن حرومه اینا همش چرته موسیقی خیلیم چیزه خ بیه خیلیم توی روحیت اثر میذاره به این حرفای جفنگ گوش نکن موسیقیتو گوش کن برقص شاد باش هیییچ وقت شادی گناه نیست یه جوری زندیگ کن که به زندگیت بدهکار نباشی نه به دین 

اهان نه بابا این حرفا چیه تورو خدا اپدیت بشید اونور دنیا واسه گاواشون موریک میذارن شیر دهیشون زیاد ب ...

خب راستش من ب دین کاری ندارم. 

ولی حاجتم خیلی مهمه،بخوای نخوای این دنیا ی سری قانون داره.والا من دختر بودم مقید ب حجابنبود ،البته تو خونه و مهمونی ها....کلا هم جو خانواده طوری کسی هیز نیست...و هم خودم آقایون کلا مخل نمیذاشتم .

همش برام سوال بود خدا چ دلیلی برا ابن همه قانون داشت.ی بار اتفاقی صفحه سجادیه باز کردم قشنگ یادمه نوشته بود خدا قوانین رو گذاشته تا فقط افراد مطیع و غیر مطیع سوا کنه.

از اون روز کلا رعایت میکنم

خب راستش من ب دین کاری ندارم.  ولی حاجتم خیلی مهمه،بخوای نخوای این دنیا ی سری قانون داره.والا ...

متاسفم ولی واقعا اعتقادی ندارم به حجاب به نظر دین ینی این که دروغ نگو دل نشکن ناراحت نکن عذاب نده احترام نگه دار با ادب باش مهربون باشو لطف کن نمازو روزه و حجاب دین نیست اجباره