2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا زنگ میزنن ب شوهرم میگن زنتو طلاق بده

بازم این به جاریت ربط نداره...دوتام بذاره رو حرفات بره بگه بدتر میشه بهتر نمیشه...اینم بگم تا ابد نمیتونی قطع رابطه کنی اگه میشه سعی کن دل مادرش رو به دست بیار ی و خودت پیش قدم شی 

2731

به هرکسی که میاد بهتون میگه فلانی پشت سرت حرف زده بگو خودت داری میگی پشت سرم و من حرفشو نشنیدم که اعصابم خورد بشه توهم اگه منو دوس داری نیا حرفاشونو بهم بگو و آرامشو به هم نزن. من انجام دادم خ کارساز بوده

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود

جاری منم همش میگه پشت سرت حرف میزنن  

منم بهش گفتم همون که جرأت ندارن توروم حرف بزنن کافیه 

چند روز پیشم زنگ زده میگه پدرشوهرم که دایی خودشم هست کلی پشت سر خودتو مادرت حرف زده   

خودشو تحویل نمیگیرن میخاد بین ما روهم شکراب کنه  البته منم ازشون دورم 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2740
خانواده شوهرم کلا خوششون از من نمیادچون باهاشون خیلی کوتاه اومد یهو دیگه حرف نخوردم زورشون اومده

تو که قط رابطه ای پس به حرف جاری هم بی اهمیت باش...بگو اگه جرات دارن بیان روبرو بحر فن پشت سر که منم میتونم بحرفم

😍😍

جاریت دنبال به هم زدنِ آرامشتِ ازش فاصله بگیر. اگه حرف میزنن پس خودش هم میگه. اهمیت نده بزار بدونِ این خبرچینی ها رو نکنه. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
ن اینجور ادمی نیس منم ک قط رابطم با خانواده شوهرم

اتفاقا اسی منم بس خونواده شوهرم حرف ببر بیار میکردم با همشون قطع رابطه م،،،،جاریم گفت پشتت حرف میزنن اگه بگم زندگیت میپاشه،،،منم اول ناراحت شدم،،،ولی بعد گفتم اگه جاری مرض نداشت نمیمد ایجور بگه،،،،منم با همچی جاری قطع رابطه کردم برا آرامش خودم

بحث با ناقص خیالان شیوه استاد نیست،،،،علم افلاطون حریف جهل مادر زاد نیست.
جاریت دنبال به هم زدنِ آرامشتِ ازش فاصله بگیر. اگه حرف میزنن پس خودش هم میگه. اهمیت نده بزار بدونِ ا ...

بیشتر از خودش میگفت ی چند تا هم از من گفت ک کلا برام مهم نیس من ادم دعوایی نیستم

2706