2733
2739
عنوان

واقعا که

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 79 پست
تو تاپیک اول استاتر هم گفتن جالبه اومدن تو تاپیکی که استاتر بهش اعتقاد داره به زور بهش میگن اشتباه م ...

چی شده؟🤔

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
عمه من هم ما تنها نزاشتیمش به خاطر اینکه عقاید ما شبیهش نبود خودش از همه جدا شد ایا این درسته؟اتفاقا ...

عزیز دلم اگه سرچ کنید میبینید که موسیقی که با الات موسیقی در بیاد مثل نی پیانو گیتار و همون ویالون هیچ مشکلی نداره از نظر اسلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شده؟🤔

سلام بانو استاتر تاپیک زد اونایی که به حرام بودن موسیقی اعتقاد ندارن لطفا وارد نشن 

انقدر تو تاپیک به استاتر توهین کردن که حد نداشت بعد هم تاپیکو با گزارش ترکوندن

توسل بر امامت(حق شاه نجف)کن، حمایت می‌کندحتما😍
2728
تو تاپیک اول استاتر هم گفتن جالبه اومدن تو تاپیکی که استاتر بهش اعتقاد داره به زور بهش میگن اشتباه م ...

حالا اگه مثلاً تو تاپیک سگ و حجاب بری یه چیزی رو به آرامش هم بهشون بگی  حمله ور میشن و به فحش میبندنمون یکی می‌گفت عامل بدبختی مملکت شماها هستین 🤣

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
سلام بانو استاتر تاپیک زد اونایی که به حرام بودن موسیقی اعتقاد ندارن لطفا وارد نشن  انقدر تو ت ...

کار همیشگی 😑

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
سلام بانو استاتر تاپیک زد اونایی که به حرام بودن موسیقی اعتقاد ندارن لطفا وارد نشن  انقدر تو ت ...

سلام عزیزم

غیر از این بود باید تعجب میکردید.ماشاالله شعار زیاد داده میشه اینجا😏

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2740
حالا اگه مثلاً تو تاپیک سگ و حجاب بری یه چیزی رو به آرامش هم بهشون بگی  حمله ور میشن و به فحش م ...

😂😂😂

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
مثل خانواده ما یه سوال شما زهرا خانوم جعفری نیستید

خوب الحمدالله 😍 نه عزیزم 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

استارتر حالا مسئلت چیه؟ 

وای من بخدا هنوز نتونستم فرق بین موسیقی حرام و حلال رو بفهمم

ملاک داره دیگه....مضل عن سبیل الله نباشه، مناسب مجالس لهو و لعب هم نباشه...در غیر اینصورت حرامه