2737
2739
عنوان

واقعا که

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 79 پست
خدانکنه 🌹 حتما از نینی یار میپرسم علت چیه !

ممنون گلم

درخاست دوستیم قبول کردم😍

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
خدانکنه 🌹 حتما از نینی یار میپرسم علت چیه !

منم یه بار درباره حجاب تاپیک زدم کلا تاپیکم که تعطیل شد هیچ حسابمم بسته شد

برا همی دیگه پست مذهبی نزاشتم گفتم اینجا باشه برا دستور غذا و اینا بعد الان این سوال اومد تو ذهنم با خودم گفتم اگه بزنن اونا که مخالفن نیان حتما مشکل پیش نمیاد که دوباره تاپیک تعطیل شد😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما اصن تحقیق کردید واقعا؟ من خودم با این موضوع مشکل داشتم و برای همین کلی تحقیق کردم ...هر دو نوع ...

عزیزم ناراحت نشین،اینجا خیلی راحت توهین میکنن،همین که شما اطلاعات مفیدت رو میداری و بعضی ها استفاده میکنن،خیلی خوبه

منم یه بار درباره حجاب تاپیک زدم کلا تاپیکم که تعطیل شد هیچ حسابمم بسته شد برا همی دیگه پست مذهبی ن ...

اخه این ظلمه که تاپیک های خیلی ناجور میذارن شبعد یه مدت طولانی تعطیل میشه،اون وقت امثال ما درباره مسائل دینی واجب حرف بزنیم بعد لغو کاربری کنن!منم دو باری لغو شدم

2728

موسیقی که حس نشاط شهوانی را تهیج وانسان غوطه ور میکند به ولنگاری سستی و شما را از یاد خدا غافل کند گوش دادنش حرام است .این برداشت این جانب از مجموع فتاوی.

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق