2737
2734
عنوان

اولین چیزی که در عشقتون، همسرتون، دوست پسرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1647 بازدید | 136 پست
عاشق پسرمم .

خدا برات نگهش داره پس باباش چی؟

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خرکرده خودشو؟ یعنی چی؟

ینی اخلاقش عوض شده مهربون هستا ولی خیلی زود هرچی میگم ناراحت میشه هرساعت بحث داریم برعکس قبلا همشم منو مقصر میدونه به زبون نمیگه ها ولی رفتارش اینجوری نشون میده

😑

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2731
اینکه جواب دخترای غریبه رو زیر پستاش نمیداد اصلا!😁😍و صداش و اینکه اهله شعر و موسیقی خوندنه😍

وای صدای عشق منم خیلی قشنگه😍دلم میخاد صب تا شب باهاش تلفنی حرف بزنم😂ولی استرس دارم یکم😶☺️

ینی اخلاقش عوض شده مهربون هستا ولی خیلی زود هرچی میگم ناراحت میشه هرساعت بحث داریم برعکس قبلا همشم م ...

دقیقااا مثل منو نامزدممم ولی خب عاشق همیم براهمین هیچوقت این عدم تفاهم باعث نشده از هم دست بکشیم

پزشکی میخونم /  با صفر یکاری کردم مطمئنم خیلیا با صد تا صد نکردن 😎🤞🏻 / عشق به زندگی و همسر / به امید آزادی همه زنان سرزمینم 🙂🙌 /
2738
۲۰

خوب پس هنوز زوده به وقتش ایشالا👍

دقیقااا مثل منو نامزدممم ولی خب عاشق همیم براهمین هیچوقت این عدم تفاهم باعث نشده از هم دست بکشیم

اره واقعا قهرو دعوا زیاده بینمون ولی از عشقمون کم نمیکنه 😊البته ما دوریم از هم 

خنده های قشنگش،حجب و حیاش و بانمک بودنش،چشمای خوشگلش،پایه بودنش،اینکه هنوز هیچی بینمون نبود ولی تا اخم میکردم همه کاری میکرد شادم کنه تا میفهمید چیزی میخوام برام فراهم میکرد .ولی از همه مهمتر مرد بودنش بود اینکه میتونستم راحت بهش تکیه کنم

همسرم   همه زندگیمه.آقامه خانومشم  
2706