2733
2739
عنوان

۱۵ هفته و ۳ روزم.دراصل همون ۱۶ هفته🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 27 پست
چه علائمی داشتین واسه ویار

حالم بد بود همش.لاغر شدم و ریخت سر و صورتم.مایت و دوغ دوست دارم و تقریبا چیزا ترش و شور.ولی میل ب هیچی ندارم

رو علائم زیاد نمیشه حساب کرد 

من ب زودی زود حسابی پولدار و خوشبخت میشم❤😎

هفته ۱۷بهترین زمانه

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره گلم،من خودم ۱۵هفته و۵روز انجام دادم. دکتر گفت زمان خوبیه ۱۶هفته هم خوبه، هرچی دکترت بگه سونو هم ...

یعنی هفته ۱۸برا آزمایش دیره؟؟؟؟؟

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2731
یعنی هفته ۱۸برا آزمایش دیره؟؟؟؟؟

آره لابد. باز از دکترت بپرس، هرچی اون تشخیص بده

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
چرا سونو دیرتر؟؟

نمیدونم دلیلش رو اما دکترم گفت تا هفته 20 وقت دارم هفته 19 نوشت برام

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
حالم بد بود همش.لاغر شدم و ریخت سر و صورتم.مایت و دوغ دوست دارم و تقریبا چیزا ترش و شور.ولی میل ب هی ...

وای منم اینجوریم فقط ابلیمو گوجه دوس دارم زیاد میل ندارم ب غذا حالت تهوعم دارم خستم همش... چرا ۸۰%درسته

2738
وای منم اینجوریم فقط ابلیمو گوجه دوس دارم زیاد میل ندارم ب غذا حالت تهوعم دارم خستم همش... چرا ۸۰%در ...

زنده باشه نینیت عزیزم.😍😍😍پسره؟

من ب زودی زود حسابی پولدار و خوشبخت میشم❤😎