2733
2734
عنوان

خانومایی که قرمه سبزی خوب درست میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم بیشتر دوست دارم لوبیا بیشتر باشه برا دو نفر ۶الی ۷تا مشت میریزم با دو سوم بسته سبزی

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2738
من خودم بیشتر دوست دارم لوبیا بیشتر باشه برا دو نفر ۶الی ۷تا مشت میریزم با دو سوم بسته سبزی

میشه خوراک لوبیا که واسه۲نفر۷مشت لوووبیا🙄🙄😮😮

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
میشه خوراک لوبیا که واسه۲نفر۷مشت لوووبیا🙄🙄😮😮

نه خیلی خوب میشه ۷ مشت من چیزی نمیشه که مشت من کوچولو بیشتر خورشت لوبیا دوست دارم تا سبزی 😂

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
نه خیلی خوب میشه ۷ مشت من چیزی نمیشه که مشت من کوچولو بیشتر خورشت لوبیا دوست دارم تا سبزی 😂

اهااا پس لوبیا بزار دیگه چه کاریه گوشت و سبزیرو هم درگیر میکنی😁😁😁

کم لوبیا نمیشه ۲قاشق.اخه هر نفر یه مشت بسته خیلی پر لووبیا میشه

من لوبیا نپخته منظورمه که حجم میگیره بعد پخت عزیزم شایدم ما کم لوبیا میخوریم من کلاس اشپزی میرفتم چن سال پیش مربیمون میگفت نفری صد گرم سبزی اصولشه با دو ق لوبیا نپخته گلم

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
من لوبیا نپخته منظورمه که حجم میگیره بعد پخت عزیزم شایدم ما کم لوبیا میخوریم من کلاس اشپزی میرفتم چن ...

منم لوبیا نپخته منظوورمه.یکبار واسه مهمونامون من درست کردم هر نفرو یه مشت بسته ریختم خیلی زیاد شده بود.من خودم پر لوبی دوست ندارم.ایده ی خوبی بووود ممنون

منم لوبیا نپخته منظوورمه.یکبار واسه مهمونامون من درست کردم هر نفرو یه مشت بسته ریختم خیلی زیاد شده ب ...

فدات عزیزم اره مشتی زیاده مادر شوهر منم مشت میریزه همش میشه لوبیا منم اوبیا کم میخورم‌ 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
2706