2726

سلام خانوما من اصلا پیمانه قرمه سبزی رو نمی تونم خوب دربیارم همیشه سبزیش رو زیاد میریزم لوبیا کم اصلا یه وضعی خوشمزه میشه ها ولی قیافش زشت میشه الان برای دو نفر یه پیمانه خوب بگید بهم که چقدر شبزی می خواد چقدر لوبیا ممنون 😊

الان میگن چشمی میریزیم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان میگن چشمی میریزیم

خب راست میگیم دیگه

آشپزی چیزی نیست که دقیق با ترازو و پیمانه بشه انجام داد

به حجم حبوبات و زمان تفت خوردن سبزی و آب رفت گوشت و و و و خیلی چیزا بستگی داره که همه مثل هم نیستن

فقط و فقط با تجربه به دست میاد

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

من همیشه لوبیا کلی میپزم وقتی سبزیمو سرخ کردم آبجوش گرفتم یکم ک سبزیم پخت

هی لوبیا اضافه میکنم تا بنظرم اندازه باشه بقیه اش رو هم برمیدارم برای خوراک لوبیا اینجوری همیشه اندازه میشه با سبزی

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد

لوبیا رو من مشتی میریزم

دو نفر یکی

پیمونه سختمه😁

یه بسته برای ۴ نفر

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بزاربهت یادبدم‌اول لوبیاهارو چشمی خیس بزار بعد یه مقداربپزه ابشو دور بریز کنار بزار گوشتو با پیاز که تفت دادی کم کم‌لوبیا رو بریز وتفت بده اینجوری میزان لوبیا ها دستت میاد یا لوبیا جداگونه بپز تو خورشتت اضافه کن وقتی خورشتو هم‌میزنی با سلیقه خودت میزان لوبیا دستت میاد بقیه لوبیارو هم میتونی تو سالاد یا اش یا فریز کنی برا وقت بعدیت  

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

من برای دونفر ک میخوام سبزی رو بسته بندی کنم همون اول دوتاقاشق و نیم بزرگ سبزی سرخ نشده و خام میریزم تو نایلون بسته بندی می کنم.لوبیا روچشمی چون میپزمش بسته بندی می کنم نمیدونم واقعا

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣

شاید خنده دار باشه ولی من با مشتم پیمانه میکنم😐

3-4 تا پیمانه دارم ولی هر دفه یا کم میشه یا زیاد...منم با مشتم دقیق از آب درمیارم😂

ما دونفریم 4 مشت لوبیا میریزم با یه بسته سبزی خشک.

من برای دونفر ک میخوام سبزی رو بسته بندی کنم همون اول دوتاقاشق و نیم بزرگ سبزی سرخ نشده و خام میریزم ...

قاشق اندازه ی کفگیر

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣

من برای هر نفر صد گرم سبزی میریزم  و دو قاشق لوبیا نپخته برای هر نفر خیس میکنم 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
2706