2733
2739
وا خب منم غير اين گفتم مگه؟؟ شاهرخ استخري طلاقروشي زده يا خودش رفته پشت دخل اونجا وايساده؟؟ سرمايه ...

اولا صد در صد خودش هم اونجا کار میکنه شک نکن

دوما شما تصودت از کار کردن تو مغازه چیه؟

کسی که مغازه داره باید با مشتری سروکله بزنه

کارمند اداره هم با ارباب رجوع 

فرفش چیه دقیقا؟!😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همسرم شغل ازاذه همین که ساعتش دست خودشه راضیم از اسفند نرفته دولتی بود که نمیتونست کلا با ساعت خ ...

دقیقا شغل ازاد اصلا یک روز کامل ببنده چیزی نیست 😁

مثلا من میرم دکتر همسرم میگه من امروز نمیرم سرکار باهات میام ولی دولتی باید بره و سر ساعت خاص باید حضور داستا باشه 🙂 حالا من همسرمو ساعت 12 بزور از خواب بیدار می کنم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

من ک خیلی حساسم دولتی دوس ندارم زن اینا میاد آنجا بقالی آزاد هم دوس ندارم زن و دختر میاد میره مکانیکی و دوس دارم 😂😂😂😂😂

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
ما اکثرا آزاد هستن و دولتی خیلی کم داریم 

ما خاله عمو عمه دایی همه دولتین :|

یه خاله خانه دار دارم فقط و یه عمه با شغل ازاد(مغازه دارن فروشنده)

و یکی از شرطای مهم خواستگاری و کلا ازدواجشون داشتن شغل دولتی رسمی یا ثابته 

برا همین شاید منم طرز فکرم اینه

من ک خیلی حساسم دولتی دوس ندارم زن اینا میاد آنجا بقالی آزاد هم دوس ندارم زن و دختر میاد میره مکانیک ...

پروفایلت خودتی؟ 

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
2738

دولتی ترجیحا نظامی. حتی اگه یک زندگی متوسط داشته باشم. علتش هم علاقه به این قشره

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 

شغل دولتی جای پیشرفت کمی داره.ولی خب اینده ش خوبه.اونم نه خیلی.شغل ازادرو من بیشترمیپسندم.چون همسرخودمم شغلش ازاده.ودرامدی ک داره خب ازشغل دولتی بالاتره.درمورد بیمه هم ازادمیریزیم هم تامین اجتماعی هم بیمه عمر.درحقیقت اینده مونوخودمون میسازیم.البته ممکنه نظرات خیلی هاهم متغییر باشه  نسبت ب نظرمن

ما خاله عمو عمه دایی همه دولتین :| یه خاله خانه دار دارم فقط و یه عمه با شغل ازاد(مغازه دارن فروشند ...

شاید بخاطر همینه ☺️

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
ليسانس دوقوز اباد خيلي فرق داره با ليسانس مثلا بهشتي وگرنه كه به قول شما الان همه ديگه يه ليسا ...

منم الان لیسانس دانشگاه تاپو دارم ولی فرقم با اونی که به قول شما فلات اباد گرفته چیه وقتی بیکارم😊

آزاد باشه که هست 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

من دولتی رو ترجیح میدم

چون با کار آزاد اذیت شدم 

بگیر نگیر داره

اگر قسط و قرض و اجاره خونه و چک داشته باشی،استرس امونت نمیده!

چون آدم قانعی هستم،دولتی رو بیشتر ترجیح میدم

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
من ک خیلی حساسم دولتی دوس ندارم زن اینا میاد آنجا بقالی آزاد هم دوس ندارم زن و دختر میاد میره مکانیک ...

مکانیکی هم دختر و زن میرها 😁

2706