2733
2739

گزینه سه 

در حد تعادل 

ی معلم داشتیم همیشه میگفت سعی کنید تو خونه و زندگی خیلی تمیز باشید ب خونه تون بیشتر از سر و وضع تون برسید 

البته منظورش با اون پلنگ های تو خیابون بود 

ولی میگفت مثلا خانومه تو خیابون با ی من ارایش ولی بری خونش باید با پا جا باز کنی ی جا بشینی 

با استین ظرف غذای داغ رو میارن سر سفره 

سفره ک چه عرض کنم ی روزنامه یا ی سفره ی یکبار مصرف پهن میکنند 

دبیر حرفه و فن مون بود 

بهمون میگفت دستگیره درست کنید 

میگفتیم سخته و اینا 

میگفت باشه اشکال نداره ظرفای داغ رو با لبه ی استین بگیرین 😂😂😂

ولی خدایی خیلی درس زندگی بهمون داد 

شما جز کدوم دسته این 

از این قری فریا 

یا 

از این کدبانو ها؟

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

منظورم اینه همون خانوم تو خونه با موی ژولیده و کثیفه 

میره خیابون بوی گل و گلاب و حسابی تر و تمیز 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
جفتش هم جزو نظافت هست وسواس برای تمیزی خونه رو درک نمیکنم خودم همیشه مرتبم و خونه مون البته با کمک ...

شاغلی عزیزم؟

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤

خداروشکر هم به خودم میرسم (ارایش نمیکنم فقط درحد ضدافتاب) هم به خونه 💃💃💃😀

در کل تمیز  و مرتبم

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 

به گفته هرکسی که خونمون میاد ، هم به حد مناسب به خودم میرسم و مرتبم پلنگ نیستم اما تمام سعیمو میکنم که ظاهرم خوب باشه و هم زندگیم کاملا تمیزه

از بهم ریختگی و کثیفی بیزارم. هنه چیز باید سرجای خودش و شسته رُفته باشه

شاغل هم هستم اما این بهانه ای نیس که به خونه زندگیم نرسم

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2706