2737
2734

داشتم واسه خونوادم  میگفتم که چقدر خانم فلانی اینا باحالن دخترشون همش ۱ ماهه مدرک ارایشگری گرفته تو این گرونی براش چه سالنی رهن کردن. تو شلوغ ترین نقطه ی شهر ۸۰ جلو ماهیی۲ تومن. ۳۰ تومنم هزینه دکورشه. خونواده پولداری هم نیستن البته شغل خانوادگیشون رانندگیه. تازه دخترشونم مامانه فرستاد تهران پیش بهترین دکتر فکشو و دماغشو عمل زیبایی کرد.گفتم تو فامیل ما این حمایتا رو واسه پسر میکنن ولی واسه دختر نمیکنن . بابام گفت خب معلومه درستش همینه پس پول بریزیم برا مردم؟ دلم خیلی شکست‌.اول فکر میکردم خسیسه  الان فهمیدم دلش نبوده واسه منکه دخترم خرج کنه تو این ۲۳ سال سن همیشه دست پایین ترین چیزهارو داشتم.‌مگر چیزایی که با حقوق خودم خریدم.وضعش توپه ولی هیچوقت یه گوشی هم واسه من نخرید یه تیکه طلا نخرید هیچوقت پول نداد بگه برولباس بخر 

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.

با شغل رانندگی از کجا این همه پول اوردن:/

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم دیدم متاسفانه تو پیری هم از دختر انتظار دارن بیاد ازشون نگهداری کنه

چقد از اینکه اینهمه مدت سر سفره ش غذا خوردم از خودم بدم اومد .‌ 

پدرت همینه دیگه، کاری نمیتونی و لازم نیس بکنی، فقط بدون که اگه ازت توقعی عجیب غریب هم داشت یه موقع به روی خودت نیاری و عذاب وجدانم نداشته باشی که پدرمه باید انجام بدم، میبینی که تو دخترشی و زورش میاد بهت خیری برسه

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2738

ما دخترمون 17 سالشه براش تو بورس سهام خریدیم ،تبلت و گوشی بروز داره لپ تاپ و دوربین عکاسی گرون قیمت و چند تیکه طلا 

لباسهاشم در حد معقول میخره خیلی هم شیک میگرده ،دور از جون میخواهیم بمیریم بچه ها استفاده کنن ،خب همین الان که زنده ایم خرجش میکنیم که با هم لذت ببریم

من نمیفهمم پدرتونو

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

ولش کاریش نمیشه کرد

۱۰ ۲۰سال دیگه اگه به کمکت احتیاج داشت.هیچ کاری نکن بذار داداشت کمکش کنه.کمک نکرد هم برات مهم نباشه

تو مال مردمی.مال خودش به دادش برسه

میشه یدونه صلوات بفرستین واسه خوشبختیم؟⁦♥️⁩
پدرت همینه دیگه، کاری نمیتونی و لازم نیس بکنی، فقط بدون که اگه ازت توقعی عجیب غریب هم داشت یه موقع ب ...

زمانی که دانشگاه خوندم غیرانتفاعی بود هر ۴ ماه ۶۰۰ میدادیم اونموقع پاداش بازنشستگیش ۲۰۰ میلیون بود. تا الان منت اون شهریه رو سرم میزاره

ولش کاریش نمیشه کرد ۱۰ ۲۰سال دیگه اگه به کمکت احتیاج داشت.هیچ کاری نکن بذار داداشت کمکش کنه.کمک نکر ...

جالب اینجاس که حاضر نیستن به مردم هم بدنم. خواستگار دارم اصلا بهم نمیگن و رد میکنن ... میخوانم فقط برا پخت و‌پز و سرویس دادن

جالب اینجاس که حاضر نیستن به مردم هم بدنم. خواستگار دارم اصلا بهم نمیگن و رد میکنن ... میخوانم فقط ب ...

خودت پیدا کن یکیو.اونو نمیتونن بهت نگن

میشه یدونه صلوات بفرستین واسه خوشبختیم؟⁦♥️⁩
2706