2733
2739
عنوان

آقا کنکور چی شد؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 189 پست

اخبار همش ميگفت برگزار ميشه ولي ديشب گفت فردا تصميم گيري ميكنن واسه تعويق پس احتمالا تعويق داريم 

كوري يعقوب يا رسوايي بانوي مصر ؟؟؟؟ اولي عشق است اما دومي تاوان عشق
نه واقعا ولی خب حتنا یه فکری میکنن واسش دیگه من خودم ۱۵ یا ۱۶ سال پیش کنکور دادم ولی وقتی خودمو می ...

ببین منم خوندم اگه تاریخ عضویتمو ببینی الان فقط واسه خبر کنکور اومدم اینجارو پیدا کردم ولی باماسک از خواهرت بپرس ببین روندش چطوریه من دلم میسوزهمتا و هزینه هام میسوزه واقعا شرایط دختر و پسر یکسان نیست گرما و ماسک خودشم یه پروسه جداست بهش بگو یه جامع با لباس کامل و با ماسک بزنه خیلییییی فرق میکنه با حالتی که خنکتر باشه لااقل!!!  

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزرگترینشون کاظم قلمچی که گردش مالی سالانش کمه کم ۸۰۰۰میلیارده بعدیشم جوکار و...

یاخدا😨😨😨😨

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊
عزیزم اگر خدایی نکرده خواهرت کرونا بگیره از این حرفی که زدی پشیمون نمیشی؟منم ۱ ساله یه ریز دارم میخو ...

اگه رعایت کنه مریض نمیشه اخه تا کی صبر کنن ...خواهر منم عینکی هست و واااقعا درسخون جوری که برا زیر صد پیش بینی کردن ولی بیچاره میگه اگه بازم نعویق کنن درسو میزارم کنار ...

اونی که اونجا رعایت نکنه و کرونا بگیره بیرونم میگیره 

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم
2728
ولی خب تعویق هم خیلیی به ضرر کساییه که درس خوندن واقعا از یه طرف هرچی عقب بیفته واسه اعلام نتایج و ...

خب کسایی که خوندن ساعت مطالعه رو کمتر کنن و استراحت بدن به خودشون

کسی که آماده ست الان یا یه ماه دیگه فرقش چیه؟

خب ماهاهم خسته شدیم ولی واقعا سلامتی مهمتره برامون

به شخصه حاضرم یک سال بمونم ولی سلامتیم رو به خطر نندازم

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇
ببین منم خوندم اگه تاریخ عضویتمو ببینی الان فقط واسه خبر کنکور اومدم اینجارو پیدا کردم ولی باماسک از ...

اره درسته حرفت

ولی واقعا چاره دیگه ای نیست

نه تعویق فکر خوبیه

نه میشه لغو کرد

...

مامان آراد و ماهان😍
اخبار همش ميگفت برگزار ميشه ولي ديشب گفت فردا تصميم گيري ميكنن واسه تعويق پس احتمالا تعويق داريم&nbs ...

کاش بیفته مهر ...حداقل میتونیم به عنوان شال از ماسک استفاده کنیم😅😅

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊
2740
رشته ای که میخام محدودیت سنی داره سال بعد نمیشه😕😕

خب پیس عزیزم یکم صبرتو ببر بالا به خودت انگیزه بده که میتونی حتی با ماسک هم رشته ای که دوس داری قبول شی همه این حرفا بهونه هس یکمم به بقیه فک کنید 

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم

اونی که نخونده برا 1400 هم باشه نمیخونه فرقی نداره براش این وسط زحمتای بچه های مناطق  گرمسیر از بین میره😥

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
اگه رعایت کنه مریض نمیشه اخه تا کی صبر کنن ...خواهر منم عینکی هست و واااقعا درسخون جوری که برا زیر ص ...

واقعا فکر می کنی رعایت میشه؟

الآن پیک دوم کرونا دقیقا بعد از امتحان نهایی شروع شد

کنکور دکتری همه دیدن چه فضاحتی به بار اومد

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇
اگه رعایت کنه مریض نمیشه اخه تا کی صبر کنن ...خواهر منم عینکی هست و واااقعا درسخون جوری که برا زیر ص ...

ببین خیلی فرقه بین کسی که نمیفهمه و کسی که نمیخواد بفهمه...

شما ادامه بده امیدوارم در اخر پشیمون نشی...

این زندگی انتخاب من نبود،این زندگی انتخابم کرد...
اره درسته حرفت ولی واقعا چاره دیگه ای نیست نه تعویق فکر خوبیه نه میشه لغو کرد ...

خدا بهمون کمک کنه😢😢😢

از کجا شنیدی؟

فک کنم سایت ایسنا بود نتیجه جلسه رو گفته بودن 

تو کانال نمره برتر هم هست همه ی اخبارارو میذارع

تفریح پسرونه ¡ هرزگی دخترونه ¡ چقدر دنیامون کثیفه... کثیف... کثیف (: 🖤🚶🏻‍♀️