2733
2739
عنوان

امروز مشتری اومده بود واسه خونمون

1477 بازدید | 70 پست

مادرشوهر و عروس برای بازدید اومده بودن بعد مادرشوهر گفت میخوام خونه رو به عروس عزیزم هدیه بدم😂😂خدا از این مادرشوهر ها به همه بده ایشالله🤭

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡

خوش ب حالش

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ماهم وقتی خونمونوفروختیم یه مادرشوهرواسه عروسش که نامزدبودن خرید..اونوقت مادرشوهرمن زنگ میزدمیگفت ازت شکایت میکنم خونه روباپول شوهرمن خریدی درحالی که پدرشوهرم ۱۰سال پیش فوت کرده بود

2738
چرا پس ازاین مادرشوهرها خوا نصیب ما نکرد😐

مادر و پدر من صد برابر بیشتر از این مادر شوهر به عروس هاشون پول و ثروت و محبت دادن 

یعنی میلیارد میلیارد هااااااااا😞😞😞

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

خونه قبلی ما رو ک مستاجزش بودیم صاحبخونه برای فروش گذاشت

بعد ی مادرشوهر و عروس اومده بودن برای بازدید

چنان باهم خوب بودن فک کردم مادرودخترن بخدا

😍😍😍مادرشوهره مدام ب عروسه میگفت دخترم خوب دقت کن ببین ب دلت هس یان فردا روزی اذیت نشی داخلش🤨🤨🤨عروسه هم چ عشوه ای میومد اهههه

ولی کیف کردم با مادرشوهره خوشبحالشون

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
ماهم وقتی خونمونوفروختیم یه مادرشوهرواسه عروسش که نامزدبودن خرید..اونوقت مادرشوهرمن زنگ میزدمیگفت از ...

بعد من شوخی کردم به این مادرشوهر گفتم خوشبحال عروس تون پس گفت والا دل عروسم رو شاد کنم انگار پسرم رو خوشحال کردم خیلی خانم فهمیده ای بود اصا😁

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
مادر و پدر من صد برابر بیشتر از این مادر شوهر به عروس هاشون پول و ثروت و محبت دادن  یعنی میلیا ...

بله ولی به خودون گه میرسه برعکس میشه ،بابای منم خونه و دوتاماشین سنگین به برادرم داده ولی پدرشوهرم کوفتم به مانداد

چرا پس ازاین مادرشوهرها خوا نصیب ما نکرد😐

اون موقعه ک خدا داشت شانس پخش میکرد

ماها سر صف دماغ بودیم😂😂😂

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
بله ولی به خودون گه میرسه برعکس میشه ،بابای منم خونه و دوتاماشین سنگین به برادرم داده ولی پدرشوهرم ک ...

منم نه از خانواده خودم شانس آوردم نه خانواده شوهرم 😭

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706