2737
2739
عنوان

مهم کنکوریا همه بیایید

433 بازدید | 41 پست

سلام دوستای عزیزم

میخواستم یه چیز مهمی رو بهتون بگم ببینید بچه ها شمایی که مخالف تعویقی به کنکوریای خوزستان و جنوب فکر کردی که ۴ ساعت تو اون گرما و هوای شرجی نمی تونن ماسک بزنن و کولر هم نمیشه زد و خدایی نکرده همشون مبتلا میشن

به این فکر کردی که مناطق کم برخور دار تر چه جوری میخوان همه پروتکل ها رو رعایت کنن

به این فک کردی که اگه با این شرایط کنکور برگزار بشه چون بازرسی بدنی نیست چند نفر گوشی میبرن و تقلب میکنن و حق تورو ضایع میکنن

به این فکر کردی که اونی که بیماری زمینه ای داره چه بلایی سرش میاد

اینارو گفتم ببینی تعویق کنکور ضروریه و به نفع همس حداقل تو پاییز برگزار بشه هوا خنک تر ماسک رو میشه یجوری تحمل کرد 

چند ماه جابهجایی فرقی به حال کسی نمیکنه دانشگاه هم که فعلا تعطیله و خبری نیست

تا میتونید تا بعد از ظهر که جلسه هست به نماینده ها و ستاد زنگ بزنین و خواستار تعویق بشید با دلایلی محکم و بگید که کنکور بره برا اواخر  پاییز

از همپوشانی کرونا و آنفولانزا هم نترسید این مطلب کاملا رد شده در ضمن میدونم شرلیط تا یکسال دیگه همینه ولی لااقل پاییز هوا خنک تره و شرایط سر جلسه یکم بهتر میشه

ولی بدونید تعویق کنکور قطعیه و حتمیه

موفق باشید

خدایا شکرت         کاربری سه نفرس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اخ جووون تفتیش بدنی نیست

قلقلکیم من😂😂😂

چجوری بنظرتون کتاب جامع دروس 3سال رو تو مانتو جا کنم؟؟

اخ جون راحت تقلب کنم بعد مراقب بخواد بیاد بگم ایییست کرونا دارم نیا جلو عطسه میکنم😂😂

جنبه فانه بهم نپرید

2738

عزیزم اینا بهونه اس مطمئن باش برگزار میشه چون اگه قرار به پاییز هوا سردتر میشه کرونا شیوعش بیشتر میشه خودتون هم از استرس کنکور راحت میشین بعدشم ۴ ساعت می خواین یه ماسک بزنین اینقد به خودتون استرس ندین

اخ جووون تفتیش بدنی نیست قلقلکیم من😂😂😂 چجوری بنظرتون کتاب جامع دروس 3سال رو تو مانتو جا کنم؟؟ ...

آبجی منم کنکوری میگه کتابامو میتونم ببرم

وای ببرم😍

چجور میشه تقلب کرد ب منم یادبدین😕😕

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊
عزیزم اینا بهونه اس مطمئن باش برگزار میشه چون اگه قرار به پاییز هوا سردتر میشه کرونا شیوعش بیشتر میش ...

عزیزم من دیگه کنکوری نیستم که دنبال بهانه و وقت خردیدن باشم سردی و گرمی هموا تاثیری روی شیوع ویروس نداره اینکه با گرما کم بشه با سرما زیاد رد شده بعدشم ۴ ساعت ماسک زدن برا سر کنکور اونم مناطق گرم خیلی سخته

عزیزم من دیگه کنکوری نیستم که دنبال بهانه و وقت خردیدن باشم سردی و گرمی هموا تاثیری روی شیوع ویروس ن ...

اما یه چیز دیگه چرا فک می کنی جون تو یا نظر تو برا مسولبین مهمه که بخوان تعویق بندازن کنکورا؟!؟!

2706