2737
2734
عنوان

بورس داخلی بهتره یا جهانی؟

399 بازدید | 10 پست

تو کدومش سرمایه گذاری کنیم بهتره؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

داخلی

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

فارکس یک آدم بسیار کاربرد و مسلط لازم داره 

با قیمت دلار الان هم ریسک خیلی خیلی بالایی داره

من زمان دلار 1000 تومنی (کی باورش میشه ده سال پیش دلار اینقدر ارزون بود) 

جلو چشمم دویست دلارم در عرض یک ساعت شد 1200 دلار و نتونستم خارج بشم (بحث روانی جریان) اومد رو صفر دلار 

منم دیگه هرگز دست به فارکس نزدم

استادم هنوز کار میکنه البته 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
فارکس یک آدم بسیار کاربرد و مسلط لازم داره  با قیمت دلار الان هم ریسک خیلی خیلی بالایی دارن ...

پس بدرد نمیخوره؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
پس بدرد نمیخوره؟

من این رو گفتم ؟!

تسلط روانی 

سواد بالا در زمینه های بورس و فارکس و زبان انگلیسی و تحلیل اخبار اقتصادی 

پول به دلار اونم به قدری که می تونید و تحمل ضرر و از دست دادنش رو دارید 

اگر همه موارد بالا رو دارید خیلی هم خوب هست 

ولی اگر یکیش رو هم ندارید خیر

گفتم من خودم دیگه کار نکردم 

ولی استادم همچنان کار میکنن

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2740
من این رو گفتم ؟! تسلط روانی  سواد بالا در زمینه های بورس و فارکس و زبان انگلیسی و ت ...

خوب منم منظورم برای یه آدم تازه کاره عزیزم وگرنه کسی که همه این ها رو داشته باشه اینجا سوال نمیپرسه که گلم

خوب منم منظورم برای یه آدم تازه کاره عزیزم وگرنه کسی که همه این ها رو داشته باشه اینجا سوال نمیپرسه ...

نه عزیزم اون سالها دلار خیلی ارزون بود ما خیلی جای ریسک داشتیم 

الان با این وضعیت اقتصادی و قیمت دلار نمیشه من تحمل ریسکش رو ندارم

اون سالها من سود هم کرده بودم قبلش ولی اون ضرر یهو خیلی بد بود 

نه که دویست دلارم رفت اذیت شدم ها 

قبلش پول برداشته بودم و اصل سرمایه رو داشتم و حتی سود هم کرده بودم ولی اون که در زمان حدود یکساعت اونقدر نوسان کرد دیگه کم آوردم 

به قول اساتید موس میشه یک گوی داغ دیگه واقعا سخت شد واسم